Став відомий ще один суперник «Динамо» на зборі в Марбельї

Динамо Київ 8 Січня, 15:56 615
Став відомий ще один суперник «Динамо» на зборі в Марбельї
Озвучений ще один спаринг-партнер київського «Динамо» на першому тренувальному зборі, який розпочнеться в іспанській Марбельї 10 січня.

Як стало відомо Dynamo.kiev.ua, днями була досягнута домовленість про проведення контрольного матчу між «Динамо» і швейцарським «Люцерном». Цей поєдинок стане для киян четвертим за рахунком на зборі в Марбельї.

Нагадаємо, у стартових спарингах майбутнього етапу підготовки команда Сергія Реброва зіграє з дрезденським «Динамо» (16 січня) і албанським «Шкендербеу» (17 січня). Суперник киян по третьому контрольному матчу поки знаходиться на стадії узгодження. Така ж ситуація ще з трьома спарингами, які «Динамо» проведе вже після поєдинку з «Люцерном» (всього у «біло-блакитних» на першому зборі заплановано сім контрольних матчів). Зокрема, є ймовірність, що в одній із майбутніх зустрічей кияни поміряються силами з клубом з Китаю.

Що ж стосується «Люцерна», то з цією командою «Динамо» на міжсезонних зборах не так давно вже перетиналося: суперники зустрічалися між собою в січні 2013 року. Той поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь киян.