Александар Драгович: ​«Здається, що пр​езидент «Динамо» дуже мене любить, адже я не коштую 34 млн євр​о»

Динамо Київ 10 Січня, 12:59 741
Александар Драгович: ​«Здається, що пр​езидент «Динамо» дуже мене любить, адже я не коштую 34 млн євр​о»
Австрійський захисник «Динамо» у інтер​в'ю Sky Sport News заявив, що щасливий у київському клубі та хотів би залишитися в Україні до закінчення сезону.

Про трансферні чутки

«Все це нагадує мені фільм «День бабака». Я можу тільки повторити, що я щасливий в «Динамо». Хоча ніколи не можна з упевненістю сказати, що принесе наступний день. Але зараз я хочу знову стати з «Динамо» чемпіонами України, перемогти в Кубку України та якомога далі пройти в Лізі чемпіонів. Я повністю зосереджений на виступах за «Динамо», а влітку переключуся на збірну».

Про переговори з іншими клубами

«Так, безумовно, я мав пропозиції від кількох клубів. Але вважаю, що краще залишитися в «Динамо» до літа, щоб краще підготуватися до Євро-2016».

Про свою вартість

«Коли я читаю трансферні чутки у ЗМІ, мені здається, що президент «Динамо» дуже мене любить, якщо вимагає за мене так багато грошей. Тим не менш, потрібно бути реалістом. Якщо казати відверто, то я не коштую 34 мільйони євро, навіть якщо ця сума була б правдивою. Але, звісно, я хочу стільки коштувати. Якщо мною зацікавиться топ-клуб, то для нього не буде проблемою заплатити на мільйон чи два більше або менше. Втім, зараз мені потрібно думати про футбол, а не свою вартість».

Про свої мрії

«Звичайно, моєю метою є заграти у топ-клубі, яким є, наприклад, «Баварія», де зараз виступає мій друг Давід Алаба. Це мрія кожного футболіста і, звісно, моя теж. Але для цього потрібно наполегливо працювати».

Про тренера, із яким хотів би працювати

«Кращим тренером на даний момент я вважаю Пепа Гвардіолу. Я захоплююся тим, як грає «Баварія» під його керівництвом. Є й інші топ-тренери: Карло Анчелотті, який очолить «Баварію» влітку, або Жозе Моурінью. Але Гвардіола - найкращий тренер у світі, і я мав би за честь тренуватися під його керівництвом».