Коваль міг опинитися у «Барселоні»

Динамо Київ 10 Січня, 14:50 646
Коваль міг опинитися у «Барселоні»
Агент орендованого «Оденсе» динамівця Антон Астаф'єв повідав, що два роки тому Максим Коваль був запасним варіантом «Барселони» на випадок, якщо б каталонці не домовилися з німецьким голкіпером Марком-Андре тер Штегеном.
«Евертон» цікавився Максимом Ковалем ще минулого літа. У нас була розмова з ними, а головний тренер «Евертона» Мартінес особисто цікавився молодим воротарем. По «Бешикташу» також ми вели переговори минулого літа, і вони погрожували зробити пропозицію. Тоді вони проморочили нам голову, але пропозиції ми так і не отримали. З турецькими клубами взагалі часто бувають такого роду проблеми. Там красиво завжди говорять і обіцяють, але це все, як правило, треба ділити на три.

У Максима зараз оренда до літа в «Оденсе». У нього є друга половина сезону, щоб показати, на що він здатний. Скаути багатьох європейських клубів будуть приїжджати і дивитися на нього в цей період. Все залежить від нього самого. Я в нього вірю і не сумніваюся, що він ще покаже себе. У нього є все, щоб стати воротарем топ-рівня. Не дарма 2 роки тому Максимом цікавилася «Барселона». Максим був у числі запасного варіанту, якби «Барса» тоді не домовилася з тер Штегеном», - цитує Астаф'єва «Динамоманія».