Суркіс прокоментував перехід Кравця в «Штутгарт»

Динамо Київ 10 Січня, 21:30 673
Суркіс прокоментував перехід Кравця в «Штутгарт»
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував sport-express.ua перехід Артема Кравця в «Штутгарт» на правах оренди.

«Давайте і тут все розставимо по своїх місцях: до мене прийшов Кравець і сказав, що йому надійшла пропозиція з Німеччини, а він хотів би частіше грати в переддень Євро-2016. Пізніше німецький клуб вийшов вже на нас, і я прямо сказав Артему, що якщо конкуренції за місце в складі «Динамо» він воліє конкуренцію в «Штутгарті», я готовий його відпустити. Хоча цей вибір, як ви розумієте, і складніший.

Тут, слід розуміти, зійшлося бажання гравця, моя згода і думка головного тренера. Останнє було найважливішим: якби Ребров заперечував, Кравець не пішов би від нас при всьому бажанні. Але Сергій Станіславович розумів, що, швидше за все, не зможе дати йому стільки часу, щоб Артем опинився в найкращих кондиціях перед чемпіонатом Європи. Ми, чесно кажучи, отримали за цю оренду не найбільші гроші, зате віддали хлопця в хороший клуб і відмінну лігу.

Бажаю Кравцю успіху поза всякою залежністю від того, скористається «Штутгарт» через півроку правом викупити його трансфер чи ні. Якщо ж це станеться, буду лише радий, що ми відкрили хлопцеві дорогу, про яку мріє кожен футболіст».