Ігор Суркіс: «В «Динамо» є молоді перспективні воротарі, яким слід давати дорогу»

Динамо Київ 11 Січня, 11:36 918
Ігор Суркіс: «В «Динамо» є молоді перспективні воротарі, яким слід давати дорогу»
Президент київського «Динамо» розповів sport-express.ua про голкіперів київського клубу.
«Вступати в переговори з приводу Бойка я не вважав етичним. І перш за все - на тлі постійних повідомлень про те, що він переходить то в один клуб, то в інший. Не бачу необхідності повертатися до минулого. В «Динамо» є молоді перспективні воротарі, яким слід давати дорогу.

Але разом з тим підкреслю, що Шовковський - голкіпер номер один в країні, і те, що він більше не грає за збірну - його вибір. Ні на секунду не сумніваюся, що якби він не прийняв такого рішення, він виступав би за національну команду до цих пір.
Ні я, ні будь-яка інша людина не вправі диктувати Саші, коли завершувати кар'єру. Він доросла людина, яка дорожить своєю репутацією. Коли прийде час повісити рукавички на цвях, то Шовковський це зробить.

Рибка ж відновиться до лютого і, сподіваюся, зможе працювати на другому зборі без явних обмежень. А молоді його колеги по амплуа Артур Рудько і Георгій Бущан повинні бути готові в будь-який момент досвідчених товаришів підмінити. Молоді воротарі працюють з першою командою і набираються досвіду в тренуваннях. Колись прийде час застосувати отриманий досвід на практиці.

Коваль? Він для того і пішов в оренду, щоб отримати ігрову практику. Якщо повернеться і зможе конкурувати з іншими динамівськими голкіперами - як кажуть, ласкаво просимо. Ми свого часу ризикнули, заплативши чималі гроші за 17-річного воротаря, але рівень гри, який він показував останнім часом, нас явно не влаштовував.
Коваль висловив бажання змінити на якийсь час команду, я посприяв йому в цьому, не взявши ні копійки за орендною угодою. Думаю, і Максим, і клуб однаково зацікавлені у поверненні колишніх кондицій Коваля».