Кристіан Маховські: «До зборів динамівців все готово»

Динамо Київ 11 Січня, 11:44 492
Кристіан Маховські: «До зборів динамівців все готово»
Організація зарубіжних тренувальних зборів справа дуже клопітка.

Треба бути справжнім профі, щоб не втратити найменшої деталі. Саме такими якостями володіє британський підданий Крістіан Маховськи, керуючий компанії ESEM на плечі якого вже не перший рік лягає тягар відповідальності за створення максимально комфортних умов підготовки зборів київського «Динамо». Які основні нюанси його обов'язків Кріс розповів офіційному клубному сайту:

- Що входить у коло Ваших обов'язків під час перебування команди на зборах?

- Моє завдання – вирішення всіх організаційних питань, які можуть виникнути під час перебування команди на зборах. Проживання, харчування, поїздки, проведення матчів, тренувальні поля – я перебуваю тут для того, щоб команда могла сконцентруватися виключно на тренувальному процесі і не думала ні про що зайве.

- Іспанія не випадково вже багато років є місцем тренувальних зборів «біло-синіх»?

- Саме ця країна є найкращим місцем для проведення збору взимку. Тут є все – дуже хороше обладнання, якісні поля і звичайно сприятливий клімат, який дуже сприяє для футбольної підготовки. І що важливо для київського «Динамо» – можливість організації великої кількості спарингів. В Іспанії в цей час великий вибір команд, з якими можна провести контрольні матчі. Це дуже важливо.

- У чому відмінність підготовки, з організаційної точки зору майбутнього збору порівняно з тим, що був в минулому році?

- Насамперед змінилася дислокація. Зараз, на першому іспанському зборі команда буде перебувати в Эстепоні в готелі Kempinski Bahia. Раніше динамівці неодноразово квартирували в цьому готелі, в останній раз у 2013-му році.

Крім цього вперше разом з основною командою до Іспанії поїдуть юнацькі клубні команди U-19 та U-21, які розмістяться в Alhaurin Golf Hotel, який знаходиться в 45 хвилинах від місця дислокації головної команди.

У цілому проведена велика робота по організації такого масштабного збору, яка стартувала ще влітку 2015-го року. Ми намагаємося щороку покращувати організаційний рівень зборів, адаптуючись до змін та нових вимог.

Зараз ми з нетерпінням очікуємо приліт динамівців, до підготовки на зборах яких все готово.