Андрій Ярмоленко: «Оренда Кравця та Беланда - плюс для них»

Динамо Київ 11 Січня, 13:52 875
Андрій Ярмоленко: «Оренда Кравця та Беланда - плюс для них»
Вінгер «Динамо» - про відпочинок, трансфери та «Манчестер Сіті».

— Все добре. Відпочив з рідними. Перший тиждень був у Києві, їздив на базу. Масажисти, лікарі, нікуди більше не ходив. Був повністтю під їх наглядом. Після - полетіли в Дубаї з родиною. Також до Сербії їздив до знайомого реабілітоголога, провів там 3 дні. Після повернення до Києва їздив на базу, виконував комплекс необхідних вправ. Наприкінці відпустки відвідав Чернігів, де відбувся турнір імені Андрія Ярмоленка. На жаль, через щільний графік, адже багато родичів треба було провідати, не вийшло приїхати до юних футболістів. Але усі отримали подарунки, залишились задоволені.

— Як зустрілись з партнерами по команді?

— Все, як і раніше. Один одного давно не бачили, є про що поговорити. Медогляд дуже позитивно пройшов. Сміялись, жартували, розповідали різні історії.

— Багато хто каже, що після відпустки набрав зайву вагу. Як у Андрія Ярмоленка ситуація із цим?

— Все добре, зайвої ваги немає. Із цим у мене завжди все добре.

— Ти казав, що їздив до реабілітолога. Як загалом зараз ситуація з ногою?

— Ніякої фіксації немає, потрібно щодня працювати. Поспішати нікуди, час є. Будемо з лікарями дивитися і будемо сподіватися, що зможу зіграти на першому зборі.

— Що можете сказати про суперників на зборах? Вже дивились?

— Так, суперників знаю. Неважливо, хто проти нас буде грати, важливо лише те, що ми будемо демонструвати. Через ці ігри ми будемо готуватись до чемпіонату. Треба набрати форму, виконувати настанови тренерського штабу, а результат не дуже важливим буде.

— Перший офіційний матч у “Динамо” буде проти “Манчестер Сіті”... Дивились вже ігри цієї команди?

— Усі чекають на ці матчі, ми розуміємо, що на нас чекає. Я дивився усі їх ігри. Так, це не типова команда, яка грає в іспанський футбол з короткими передачами. Очікування лише одне — пройти далі. Але це трапиться лише тоді, коли ми добре підготуємось. Перед жеребкування я хотів “Реал”, але “городяни” не набагато слабкіші за них.

— Кого можете виділити?

— Усіх. Яя Туре, Агуеро, Компані... Усі дуже сильні футболісти.

— Дехто з твоїх партнерів по команді казав, що у британців є проблеми в обороні. Як гадаєш, наскільки вона готова до протистоянь з “Динамо”?

— Ще багато часу до гри... Наразі у них є ці проблеми. Може, через місяць у них будуть проблеми з атакою. Повторюсь, нам треба дивитись на свою гру та підготовку.

— Що можете сказати щодо Олега Гусєва і його майбутнього?

— Гадаю, що він не покине наш клуб. Це великий гравець для “Динамо”. Думаю, що це розуміють як президент, так і тренерський штаб. Він потрібен “Динамо”.

— А трансферні чутки про себе?

— Я їх сприймаю з усмішкою на обличчі. В мене вже є шаблонні відповіді на ці питання (посміхається). Коли надійде офіційна пропозиція, тоді і скажу усе, як є. Зараз усі мої думки тільки про те, як найшвидше відновитись. Минулий рік став найкращим у моїй кар'єрі, народилася друга дитина. Зараз Данилові 4 місяці. Сюрпризи від нього? Одну ніч плаче, другу не плаче. Може дві ночі плакати поспіль (посміхається). Не підпускаю його до електронних гаджетів, тому що за них може продати і маму, і тата (посміхається).

— З приводу Кравця та Беланда, що можеш сказати?

— Для хлопців це плюс. Піти з чемпіонату України - це крок вперед. Бажаю їм успіху. Артем - кваліфікований гравець, сподіваюся, у нього все вийде там.