У «Сталі» спростували відставку Мазяра

Футбол України 13 Січня, 12:28 573
У «Сталі» спростували відставку Мазяра
Інформація про відставку головного тренера «Сталі», яку сьогодні розповсюдили ЗМІ, виявилася передчасною.

Контракт 38-річного фахівця з дніпродзержинським клубом як і раніше дійсний, його ніхто не розривав. Ні за власним бажанням, ні в односторонньому порядку.

- У Володимира Івановича Мазяра чинна угода, і на сьогодні він є головним тренером «Сталі», - заявили в «Сталі» у коментарі Footboom. - Ніяких звільнень не було. Єдиною людиною, з якою було розірвано угоду, став нападник Владислав Кулач, який виступав на правах оренди. Його контракт належить «Шахтарю», і коли гравець звернувся з проханням відпустити його в закордонний клуб, природно, перешкоджати цьому ніхто не став.

У клубі також відзначили, що голландця, якого спортивні інтернет-ресурсів поспішили призначити новим наставником «Сталі», у Дніпродзержинську в очі ніхто не бачив, а вже тим більше ніхто не вів із ним переговорів.

Окрім того, за даними джерела, восени минулого року Володимир Мазяр підписав зі «Сталлю» новий, півторарічний контракт. І його розрив (в односторонньому порядку) коштуватиме дніпродзержинському клубу великих грошей.