«Дніпро» відправився до Туреччини без трьох основних гравців, але з новачками

Футбол України 13 Січня, 13:17 305
«Дніпро» відправився до Туреччини без трьох основних гравців, але з новачками
Сьогодні «Дніпро» починає перший зимовий тренувальний збір, який пройде в Туреччині до 25 січня.

Команда розташується у готелі Gloria Sport Arena, що в турецькому Белеку. Там дніпряни працюватимуть до 25 січня. Як повідомляє прес-служба «Дніпра», у зборі візьмуть участь 27 футболістів:

воротарі Денис Бойко, Ян Лаштувка, Олексій Баштаненко;

захисники Лео Матос, Євген Чеберячко, Іван Томечак, Папа Гуйє, Андерсон Піко, Артем Федецький, Дмитро Чигринський, Володимир Адамюк, Валерій Лучкевич (він через кілька днів відправиться в молодіжну збірну України), Станіслав Гудзь;

півзахисники Джон Руїс, Едмар, Бруно Гама, Роман Безус, Євген Шахов, Сергій Політило, Олександр Кобахідзе, Юрій Вакулко, Максим Луньов, Єгор Назарина, Євген Чеберко;

нападники Євген Селезньов, Роман Зозуля, Денис Баланюк.

Руслан Ротань, Матеус і Дуглас залишилися в Дніпропетровську з медичних причин. Капітан «Дніпра», враховуючи складний попередній рік та перенесену травму, буде поки працювати за індивідуальним планом; Дуглас завершує відновлення після артроскопічної операції на коліні, а Матеус отримав пошкодження м'яких тканин під час відпустки. Очікується, що ці троє футболістів увійдуть в загальну групу на другому зборі.

У той же час на збір відправляються Сергій Політило і Олександр Кобахідзе, які виступали у луцькій «Волині» на правах оренди.Також «Дніпро» прогляне захисника дніпродзержинської «Сталі» Володимира Адамюка.