«Металіст» вдячний вболівальникам за фінансову допомогу

Футбол України 13 Січня, 16:27 384
«Металіст» вдячний вболівальникам за фінансову допомогу
«Металіст» подякував уболівальникам за ініціативу в наданні фінансової допомоги клубу.
«Днями своє існування відновив Харківський обласний благодійний фонд «Відродження харківського футболу» имени Миколи Уграїцького», заснований відданими вболівальниками харківського футболу.

У такий непростий для нашої країни і українського футболу час факт того, що справжні шанувальники цього спорту, незважаючи на всі проблеми, готові об'єднатися в єдиному пориві заради улюбленої команди, гідний поваги. І хоч дана ініціатива має аналоги по всьому світу, неможливо заперечувати унікальність харків'ян, які в черговий раз показали, що у важкий момент здатні згуртуватися заради «Металіста» і підтримати харківський футбол.

Футбольний клуб «Металіст» висловлює щиру подяку своїм улюбленим уболівальникам і переконаний в тому, що славна історія клубу поповниться новими перемогами і досягненнями», - йдеться у заяві на офіційному сайті «Металіста».

Нагадаємо, раніше Футбольна спільнота Харківщини звернулася до вболівальників футбольного клубу «Металіст» із закликом допомогти грошима, аби врятувати дитячо-юнацьку академію та навчально-тренувальну базу клубу.