«Динамо» (Київ) в Іспанії: підготовка набирає обертів

Динамо Київ 13 Січня, 18:41 398
«Динамо» (Київ) в Іспанії: підготовка набирає обертів
Київське «Динамо» продовжує втягуватися в міжсезонну підготовку в іспанській Андалусії.

У другий, третій і четвертий дні команда Сергія Реброва проводитиме по два тренування – ранкове та вечірнє.

У середу ранкове заняття у Футбольному центрі Марбельї проходило за чудових умов – сонячної погоди і температури повітря приблизно 15°C.

Велика частина ранкового тренування була присвячена силовим вправам, орієнтованим на роботу різних груп м'язів. Для цього поряд з тренувальним полем було обладнано кілька станцій з різним інвентарем – штангами, гирями, степ-платформами, тросами-експандерами та іншим спорядженням.

Після бігової розминки гравців поділили на вісім маленьких груп, і вони приступили до виконання силових вправ. У групах по троє вони переходили від однієї вправи до іншої, роблячи паузи довжиною в хвилину. Весь процес ретельно контролював Сергій Ребров і його помічники.

Більшість вправ були добре знайомі гравцям, що їздили на тренувальні збори раніше. Однак з'явилося й кілька нових, які слід виконувати за допомогою петель TRX, що зараз набрали популярність і довели свою ефективність у заняттях фітнесом і силовими вправами.

Коли всі гравці пройшли через кожну вправу, тренування перемістилося на ігрове поле. Там футболісти були поділені на дві групи – гравців оборони та атаки, кожна займалася на власній половині поля. Захисниками керував Рауль Ріанчо, в той час як півзахисниками і форвардами – Сергій Ребров. У цей час воротарі виконували спеціальні вправи під керівництвом Михайла Михайлова.

Спочатку Сергій Станіславович розставив гравців атаки на свої позиції, позначивши їх фішками, і вони почали відпрацьовувати комбінації. Потім до цієї групи підключилися голкіпери, і вправа продовжилася вже з доведенням кожної комбінації до удару по воротах.

На цьому заняття завершилося, однак увечері на динамівців чекає ще одне, яке обіцяє бути не менш насиченим. Підготовка нашої команди набирає обертів!