«Динамо-2» вийшло з відпустки і готується до Меморіалу Макарова

Динамо Київ 14 Січня, 09:09 626
«Динамо-2» вийшло з відпустки і готується до Меморіалу Макарова
На початку тижня з відпустки вийшла команда «Динамо-2».

На відміну від інших динамівських команд, підопічні Вадима Євтушенка на збори в теплі краї не поїхали, залишившись у Києві готуватися до другої частини сезону. У найближчих планах «Динамо-2» участь у престижному турнірі Меморіал Олега Макарова.

- У понеділок ми вперше після відпустки зібралися разом, - розповідає старший тренер «Динамо-2» Вадим Євтушенко. - У вівторок і середу гравці проходили поглиблене медобстеження, паралельно тренуючись в манежі на базі в Конча-Заспі. На цьому тижні у нас заплановані одноразові тренування, а 16-го січня стартуємо у традиційному турнірі Меморіал Олега Макарова. У групі проведемо чотири матчі, сподіваюся, що пройдемо далі, аж до останнього ігрового дня 27-го січня. У паузі між турами турніру також будемо проводити тренування. У режимі дворазових занять на день почнемо працювати вже після закінчення турніру, також будемо підшукувати собі суперників для контрольних матчів. У березні, перед стартом у першій лізі, сподіваємося поїхати на закордонний збір, але це питання ще в стадії опрацювання, конкретики поки немає.

- Хто з гравців зараз тренується під вашим керівництвом?

- У середу, наприклад, у нас тренувалися 32 польових гравці та чотири воротарі. Але це не всі гравці «Динамо-2». Шестеро з U-19, які не поїхали на збір до Іспанії, також хлопці віддані в оренду в інші клуби, але ще до них не приєдналися. Приїжджають футболісти на перегляд, причому не обов'язково, що вони будуть виступати у нас. Може, хтось підійде U-21 або U-19. Також з нами тренується Ніко Кранчар. З того складу, в якому «Динамо-2» виступало в першій частині сезону, відсутні Ахлідін Ісраїлов (виступає за збірну Киргизії на Кубку Співдружності), Зураб Очігава та Дмитро Фастов (поїхали на збір з U-21/19). Також закінчилися контракти у Дієго Суареса та Олександра Чорноморця, вони залишили розташуванням «Динамо».

- Яким складом зіграєте на Меморіалі Макарова і як сприйняли результати жеребкування?

- Основу команди складуть гравці «Динамо-2», які внесені в заявку на сезон. Також подивимося у справі деяких гравців U-19, може будуть нові імена. Подивимося, до першого матчу ще є час. Що стосується суперників... На даному етапі ім'я команди не має значення. Той самий «Олімпік» напевно буде варіювати склад, переглядати новачків. Обнадіює, що всі наші гравці вийшли з відпустки в хорошому настрої і фізичній формі. Всі виконували індивідуальну програму тренувань, ні в кого немає зайвої ваги. Торік у нас була найсильніша група, з якої в підсумку вийти не вдалося. Сподіваюся, цього року виправимо ситуацію і зіграємо більш гідно.