Бельгійська стіна з Манчестеру

Динамо Київ 14 Січня, 10:27 916
Бельгійська стіна з Манчестеру | 19-27
Один з найсильніших захисників світу навряд чи допоможе «Манчестер Сіті» у протистоянні з «Динамо». Причина більш ніж банальна – рецидив травми, яка, за словами коуча «городян» Мануеля Пеллегріні, вивела Компані з ладу майже до кінця сезону.

У цьому сезоні один з лідерів «Манчестер Сіті» провів не так багато матчів – всього 12 (9 у чемпіонаті, 3 в Лізі чемпіонів). 11 з них – виходив в основному складі, в одному, проти «Сандерленду» у 18 турі АПЛ – на заміну, але вже через 9 хвилин покинув поле через рецидив травми.

У 9 матчах, які Венсан провів в рамках Англійської Прем’єр-ліги, його команда пропустила всього лише 1 гол. В середньому – 0,1 гол за матч.

Найчастіша зв’язка, яку використовував Пелегріні, під час того, як бельгієць був у складі – Компані-Мангала. У цьому сезоні ця пара відіграла 5 матчів разом. Після – Компані – Отаменді – 4 матчі.

Що стосується решти матчів у чемпіонаті Англії, які пройшли без участі Компані, а таких було 12, то в них «Манчестер Сіті» пропустив 19 голів. Середній показник – 1,6 голів за матч.

За час, коли Венсан був травмований, Пеллегріні використав 3 центральних захисників – Мангала, Демікеліс та Отаменді. Найчастіше разом виходили француз та аргентинець (Отаменді). Пара з двох аргентинців провела 6 ігор разом у рамках чемпіонату. 4 повні гри, у двох іграх – Мартін виходив на заміну. Демікеліс – Мангала зіграли разом всього лише 2 матчі (Проти «Ліверпуля, коли «городяни» програли 1:4 і з «Сандерлендом», коли аргентинець вийшов на заміну замість Компані, у якого стався рецедив травми).

Середній показник пари Мангала – Отаменді під час їхнього перебування на полі – 1,1 пропущених голів за матч.

Отаменді – Демікеліс – 1,2 пропущених м’ячів.

Демікеліс – Мангала – 2,5 пропущених м’ячі за поєдинок.

Що стосується Ліги чемпіонів, то тут бельгійський капітан «Манчестер Сіті» зіграв у трьох матчах на груповій стадії. Причому лише 1 матч повністю – виїзний поєдинок проти «Севільї».

У матчі проти «Ювентуса» у рамках першого туру Венсан Компані провів на полі 75 хвилин і був замінений через пошкодження. Вийшов з перших хвилин у парі з Мангала.

У першому матчі проти «Севільї» Пеллегріні випустив Компані на заключну хвилину замість Кевіна де Брюйне. А вже у наступному поєдинку проти команди Євгена Коноплянки, вийшов на поле у парі з Отаменді.

Середній показник пропущених м’ячів «Манчестер Сіті» під час перебування Венсана Компані на полі складає - 0,6 голів. Під час відсутності бельгійця на полі, у цьогорічній Лізі чемпіонів «городяни» пропускали у середньому 1,5 голи за матч.

Пара Мангала – Отаменді провела 3 матчі разом у рамках Ліги чемпіонів. Середній показник результативності команд-суперників «Манчестер Сіті» у цих матчах склав 1,3 голи за матч.

У матчах, коли чилійський наставник «Манчестер Сіті» випускав двох аргентинців на поле, «городяни» пропускали в середньому 1 гол за поєдинок.

У цьогорічних розіграшах Кубка Англії та Кубку ліги, Венсан Компані участі не приймав.

З 5 матчів, які «Манчестер Сіті» провів у рамках цих двох змагань, Вільфред Кабаллеро 5 разів діставав м’яч з сітки своїх воріт.

Найбільша результативність у команд-суперників «Манчестер Сіті» була під час перебування на полі пари Мангала – Отаменді – 1,5 м’ячі за матч.

Коли у центральній зоні захисту «городян» знаходились двоє аргентинців – 0,5 голів пропускав клуб з Манчестеру. А пара Мангала – Демікеліс зіграла всього лише 1 матч разом у рамках цих двох змагань (переможний матч проти «Крістал Пелес» - 5:1).

Загалом, Мануель Пеллегріні не дуже любить експериментувати зі складом, особливо з центральною зоною захисту, тому вже зараз можна сказати вірогідністю на 99%, що саме пара Мангала – Отаменді вийдуть на матч у Києві 24 лютого.

Звичайно, ця пара захисників не безгрішна, проблем у захисті «городян» вистачає. Особливо у центральній зоні. Ними можна вдало скористатись, якщо «Динамо» зіграє у свою гру, використає створені моменти. І тоді ¼ фіналу Ліги чемпіонів не буде здаватись примарою, а стане цілком реальним фактом.