Старший менеджер національної команди розповів про вибір резиденції для збірної України

Збірна України 14 Січня, 10:47 525
Старший менеджер національної команди розповів про вибір резиденції для збірної України
Сергій Барановський розповів sport-express.ua про те, яка кількість варіантів розглядалося та чому вибір був зупинений саме на цій місцевості.

- Насамперед, це місто (Екс-ан-Прованс) розташоване зручно з точки зору логістики: з Північною Ірландією ми граємо в Ліоні, з Польщею - в Марселі, що знаходиться від резиденції в півгодини їзди на автобусі. Судячи з усього, ми відправимося на марсельський «Велодром» безпосередньо з бази, не знімаючи спеціально на місці готель.

Що стосується Ліона, то поки вивчаємо різні варіанти, щоб мінімізувати втрату часу в дорозі. Я хочу знову побувати на місці і дослідити можливі маршрути. Імовірна поїздка як літаком або поїздом, так і автобусом, але остаточне рішення залишається за головним тренером.

- У таких місцях можна знайти готелі, переобладнані з старовинних будівель. Були чутки, що українська збірна розташується мало не в замку часів, описаних у Дюма ...

- Ми вибрали п'ятизірковий готель з просторими номерами, виділеної для відпочинку футболістів окремою терасою, тренажерним залом, басейном, сауною, хамамом. Я навіть не знаю, звідки взялися розмови про замок. Можливо, мали на увазі готель, що пропонувався в околицях Ніцци. Однак і це був зовсім не замок у класичному розумінні.

- А який із запропонованих варіантів виглядав найбільш екзотичним?

- Не знаю, чи це екзотика, але там же, в передмісті Ніцци, нам пропонували готель, що складається з одноповерхових будівель. Нас, на жаль, варіант не влаштував ні по кількості номерів, ні за умовами для реабілітації. Але місце було дуже цікаве.

- Скільки ж потенційних резиденцій ви розглянули, перш ніж було затверджено остаточний варіант?

- Чотирнадцять. Почали пошук ще до жеребкування, відзначили для себе кілька місць в різних регіонах Франції, а коли дізналися, де і з ким доведеться грати - головний тренер зробив свій вибір.

- Футболісти будуть постійно перебувати на території готелю, зосередившись на підготовці до матчів, або все ж таки стануть вибиратися за її межі?

- Не мені вирішувати, яку культурну програму складуть у вільний від ігор час, але виходити на прогулянки гравці, звичайно ж, будуть. Французи говорили мені, до речі, що Екс-ан-Прованс - одне з чотирьох міст країни, ідеально пристосованих для життя. Він маленький, тихий, затишний, але разом з тим - культурно багатий.

- На фотографії стадіон «Каркассон», де буде тренуватися наша збірна, виглядає скромним навіть на тлі українських провінційних арен. У всьому він відповідає необхідним вимогам?

- Всі тренувальні поля, запропоновані учасникам чемпіонату Європи, були ідентичні. Лише команда, яка буде жити біля Ніцці стане проводити заняття на стадіоні професійного клубу.

- Якість поля на «Каркассоне» не викликає побоювань?

- Існує політика УЄФА, згідно з якою всі тренувальні поля повинні бути підготовлені стандартним чином, за кожним газоном закріплений свій агроном. Особисто мені запропоноване нам поле здалося хорошим, але немає сумнівів, що до нашого приїзду воно і зовсім стане ідеальним.

- На сайті мерії Екс-ан-Провансу прочитав, що всі тренування нашої збірної будуть відкритими для публіки.

- Особисто у мене немає в цьому твердої впевненості. Коли прийде час, прес-аташе команди обговорить політику відкритості з головним тренером.

Нагадаємо, збірна України під час Євро-2016 розташується у Провансі.