«Динамо» (Київ) в Іспанії: робота гарному настрою не перешкода!

Динамо Київ 14 Січня, 19:32 395
«Динамо» (Київ) в Іспанії: робота гарному настрою не перешкода!
Погода в Андалусії вже третій день радує київських динамівців прекрасними умовами для тренувань.

Роботи у футболістів на ранковому занятті було багато – після розминки і розтяжки почалися вправи на частоту та темп бігу навколо стійок, розставлених в різних комбінаціях. У перервах між цими спеціальними біговими вправами футболісти грали в квадратах.

Всі хлопці дуже жваво включились у вправу, але особливо експресивно і емоційно ця гра проходила у групи португало- та іспаномовних хлопців – Мігеля, Данило, Дерліса, Віторіну та Жуніора. Хлопці наче бавилися з м'ячем, але при цьому демонстрували надзвичайно технічні та ефектні фінти в дотик. З особливим захопленням працював Мігель, який раніше за інших виконував завдання та займав своє місце в квадраті.

Друга частина тренування була присвячена тактичним вправам, орієнтованим на гру в обороні. Тут вже було не до жартів. Варто відзначити, що хлопці впоралися зі своєю роботою на відмінно. Правда, це тренування забрало чимало сил.

Коли одна група вже завершила заняття, іншій ще належало «відзахищатися» дві атаки. Женя Хачеріді спробував умовити тренерів завершити вже заняття, нарікаючи на втому, однак ті були непохитні. Тим не менш, він з партнерами сумлінно відпрацював до кінця, знову успішно зігравши в обороні і не давши опонентам забити на тренуванні жодного голу.