Як могли би виглядати емблеми клубів чемпіонату України

Футбол України 14 Січня, 21:53 4563
Як могли би виглядати емблеми клубів чемпіонату України
До вашої уваги оновлені емблеми команд українського чемпіонату за версією ua.tribuna.com

«Динамо»

Логотип киян кілька років тому оновився, і тепер виглядає цілком пристойно - оновлювати тут особливо нічого. Хоча від зірок, на наш погляд, треба позбуватися, поки не пізно. Інакше з часом вийде емблема без смаку, яку оцінять хіба що вболівальники мексиканської «Пачуки». Крім зірок, не зовсім зрозумілий блакитний колір і здаються зайвими тіні різними відтінками синього.


«Ворскла»

Футбольний м'яч - улюблений атрибут авторів емблем наших клубів, хоча він рідко вписується в дизайн. У «Ворскли» м'яч ще й абсолютно не поєднується зі стрілою. Та й у цілому емблема явно перевантажена. Ми спростили її, але залишили червоний колір, зірки і стрілу - на перший погляд вони теж здаються недоречними, але це елементи герба Полтави.


«Металург»

Через велику кількість зайвих елементів загубилася класна ідея - літера «М» в «електричному» стилі. Ми вирішили зробити акцент на ній, виділивши офіційні кольори клубу - чорний, жовтий і червоний.


«Олімпік»

У донецького клубу немає ніякого символу, образу, легенди. Такий і логотип - смуток, порожнеча і футбольний м'яч з безкоштовного клипарта минулого століття, в якому «Олімпік» навіть не існував. У цьому логотипі неможливо щось змінити, тому що в ньому нічого немає. Ми спробували зробити просто більш привабливе для очей зображення.


«Карпати»

Самий старий і, мабуть, найкрасивіший логотип УПЛ. Ми лише трохи його розвантажили - замінили застарілий шрифт композиції, прибрали рік і абревіатуру «ФК», яку обожнюють автори емблем українських клубів.


«Шахтар»

Італійські дизайнери зробили гірникам насамперед красиву емблему. Але дивно, що символ клубу - шахтарські молотки - засунули кудись далеко, а головним елементом зробили вогонь, який викликає у багатьох лише вульгарні асоціації. Вийшло, може, не настільки красиво, як в оригіналі, зате відновлена історична справедливість.


«Говерла»

Схоже, автор - уболівальник «Ювентуса». Але емблема туринців здалася йому занадто прісною, і він вирішив зобразити цілу картину - щоб і гори (яка з них Говерла, до речі?), І трава, і ведмідь, не вистачає тільки сонця, хмаринок і пташок. Все це ми нещадно вбили. Ні, ромб - це не троллінг, горам дійсно краще підходить така форма.


«Металіст»

Емблема дуже перевантажена, а основа - літера «М» - занадто застаріла і похмура. Не дивно, що харківські ультрас давно використовують старий логотип з масивною буквою «М» і шестерінками, по-своєму його оновивши. Ми вчинили так само, тільки зробили емблему в більш лаконічному стилі.


«Волинь»

Білий хрест на червоному тлі - символ регіону і клубу, але емблема «Волині» чомусь являє собою кошмар з колосків, шрифту в стилі вестернів і вкраденого у запорізького «Металурга» (або навпаки) м'яча. Озброюємося кнопкою delete, беремо красивий хрест з форми команди - і отримуємо ковток свіжого повітря.


«Дніпро»

У дніпропетровського клубу відмінний логотип, який хтось перетворив на совдепівський жах. Досить просто прибрати все зайве.


«Зоря»

Ви будете сміятися, але емблема «Зорі» - одна з найсучасніших в УПЛ, якщо вважати саме за часом появи. Вона навіть конкурс виграла. Так-так, ось цей кліпартовській м'яч з променями сонця, навколо якого, мабуть, від спеки плавляться літери. Загалом, якщо зберігати далеко не кращу ідею з сонцем, то хоча б так - у відповідному імені стилі радянського ретро.


«Олександрія»

Новачок УПЛ теж недавно обзавівся новим дизайном логотипу. Вийшло непогано, але занадто простенько, навіть нуднувато. На гербі Олександрії є два меча - ми вкрали один, щоб додати емблемі клубу родзинки. Тепер ви не заснете, дивлячись на неї.


«Сталь»

Найстрашніший логотип УПЛ. Мало того, що у нього немає символу, так ще й кольори дніпродзержинців офіційно - малиново-лимонні (як на гербі міста), а не червоно-сині. Тому довелося вигадувати з нуля і без легенди - вийшла дивна за колірною гамою, зате яскрава, лаконічна емблема, причому з характером.


«Чорноморець»

Золото по кліпартовським м'ячам відправляється до Одеси - судячи з тіні, десь зліва повинен світити своїми променями м'яч «Зорі». У центр лого проситься чайка, але на емблемі «Чорноморця» вона більше схожа на ластівку або навіть хвіст пірнаючого кита. Довелося шукати іншу.