Артем Сухоцький: «Амбітні завдання і участь в єврокубках - одні з причин, чому я вибрав «Зорю»

Футбол України 15 Січня, 18:22 620
Артем Сухоцький: «Амбітні завдання і участь в єврокубках - одні з причин, чому я вибрав «Зорю»
Захисник «Зорі» Артем Сухоцький після підписання дворічного контракту з луганським клубом поспілкувався з клубними ЗМІ.

- Дуже приємно опинитися в такій команді, як «Зоря». Велике спасибі за запрошення керівництву клубу і головному тренеру команди.

Над такою пропозицією я довго не роздумував. Не приховую, «Олександрію» було покидати дуже важко.

Я провів там дуже хороший відрізок своєї ігрової кар'єри. Вдячний усім, хто мене підтримував. Володимиру Богдановичу Шарану, який мені довіряв. Керівництву клубу. Всім хлопцям.

Колектив в «Олександрії» такий же гарний, як і в «Зорі». Загалом, я дуже радий, що мені вдалося підписати контракт з «Зорею», - цитує Артема zarya-lugansk.com.

- «Зоря» ставить перед собою амбітну мету - третє місце і потрапляння в груповий етап Ліги Європи. І щойно ти став частиною цієї команди...

- Для мене це велика честь. Амбітні завдання і участь в єврокубках - одні з причин, чому я вибрав «Зорю». Як у команд, так і у футболістів теж є амбіції. Хочу розвиватися і прогресувати разом з командою і досягати поставлених цілей.

- Напевно, у когось з наших гравців розпитував про обстановку, про колектив?

- Так, я знайомий з багатьма футболістами «Зорі». Ще по Маріуполю багатьох хлопців знаю. У різних збірних перетиналися раніше. Та й грали один проти одного. Всі хлопці відгукуються про команду дуже позитивно. Після розмови з ними всі мої сумніви повністю відпали.

- Ти вже визначився з номером?

- Так, буду грати в «Зорі» під другим номером, як це було і в «Олександрії».