Владислав Гельзін: «Олімпік» грає договірні матчі? Це безпідставні розмови»

Динамо Київ 17 Січня, 16:37 804
Владислав Гельзін: «Олімпік» грає договірні матчі? Це безпідставні розмови»
Граючий президент «Олімпіка» після переможного поєдинку з «Динамо-2» (1:3) на Меморіалі Макарова, в якому він відзначився голом, поговорив із кореспондентом 1927.kiev.ua про формат чемпіонату України та звинувачення донецької команди в участі у договірних матчах.

- Що стосується нашого сьогоднішнього суперника, то у них очі горять. Але їм не вистачало зіграності. Я знаю «Динамо-2», вони можуть грати набагато сильніше та краще. А наше завдання – подивитися на новачків, побігати перед зборами та поїхати на 14 днів у Туреччину, готуватися до весняної частини чемпіонату.

- У матчі було призначено 2 пенальті, усі у ствір воріт «Олімпіка». Що можете сказати?

- Якщо призначили, значить, порушення мали місце там. Ми не обговорюємо суддівство.

- Ви вже не перший рік приймаєте участь у турнірі Макарова. Наскільки він корисний для вашої команди? Робите якісь корективи у плані підготовки до сезону?

- Для перегляду потенційних новачків – кращого змагання і не знайти у Києві, адже тут і тепло, поле гарне, команди з хорошим рівнем футболу. Можна подивитися на гравців у більш-менш бойових умовах.

- З приводу поля. Ви тренуєтесь і граєте на траві, а тут штучне поле…

- Так, штучний газон, тим більше вже трохи вологий, «жується» м’яч, але кращого місця для підготовки на сьогодні не знайти.

- Відхід Гегама Кадимяня - велика втрата для клубу?

- Звичайно, він був гравцем основного складу. Після закінчення контракту побажали один одному успіхів, можливо, він повернеться, навіть у це міжсезоння.

- Тобто, інформація про перемовини «Олімпіка» та Кадимяна, яку озвучив сам гравець, – правдива?

- Так, звичайно. Ми будемо дуже раді знову підписати з ним контракт. Але якщо Кадимян підпише контракт із більш сильним клубом, ніж «Олімпік», - побажаємо успіхів, щоб він гарно там виступав.

- 20 січня відбудеться друга зустріч робочої групи з приводу формату наступного чемпіонату. Вже точно відомо, що буде 12 команд. Ви підтримуєте цей варіант?

- Так, звичайно. Це правильно, що буде 12 команд. Але до цього варіанту треба краще підійти, щоб обидві з двох шісток були привабливими для перегляду до кінця чемпіонату, а не лише перша.

- Прем’єр-ліга розіслала три варіанти у клуби…

- Ми їх отримали, але рішення поки що не прийняли. Хотілося, щоб із другої шістки також був варіант потрапляння до єврокубків.

- Якої ідеї варіанту формату наступного чемпіонату з самого початку дотримувався «Олімпік»? Можливо, була своя ідея, з якої ви виходили?

- Ні, у нас не було свого варіанту, із яким ми могли б вийти. Була пропозиція від «Шахтаря» та «Динамо», і ми її підтримали.

- У пресі саме ваш клуб найчастіше звинувачують у тому, що ви граєте на різні букмекерські контори. Нещодавно в Україні був прийнятий «закон Павелка», який передбачає боротьбу з договірними матчами. Наскільки цей закон важливий для нашого чемпіонату, на ваш погляд?

- Дуже добре, що такий закон був прийнятий, ми його повністю підтримуємо. Звинувачувати можна скільки завгодно, але якщо є факти. А так, голосно казати на камеру... На паркані також багато чого написано червоною фарбою. Можливо, це комусь вигідно, можливо, хтось образився на те, що ми не промовчали, а говоримо у відповідь. Це безпідставні розмови.

Розмовляв Олександр Ушаков