Динамо Київ 17 Січня, 18:53 812
Динамівці здобувають першу перемогу в 2016 році! «Динамо» (Київ) – «Скендербеу» 4:1 | 19-27
Хет-трик Теодорчика допоміг «біло-синім» реабілітуватися перед вболівальниками після нічиєї з «Динамо» (Дрезден).

«Скендербеу» досить активно розпочали зустріч, провели декілька атак, але всі атаки наші хлопці відбивали. Перший небезпечний момент у матчі створили гравці «Скендербеу». На 6-ій хвилині зустрічі Бакарі Німага виграв другий поверх і пробив, та м'яч пролетів повз ворота.

Вчора (у матчі з «Динамо» із Дрездену) кияни також не надто активно грали, довго втягувались в гру.

На 22-ій хвилині Буяльский робив передачу на Гусєва, однак Шахі прочитав задумку Віталія і встиг м'яч перехопити. Що тут скажеш, 38-річний голкіпер на досвіді зіграв, а двома хвилинами пізніше Дерліс Гонсалес відкрив рахунок у матчі. 1:0.

На 25-ій хвилині кияни вдруге забили, але в офсайді був Мораєс.

Кияни прекрасно провели стартові 20 хвилин матчу. Динамівці продовжили тиснути.

На 28-ій хвилині у «біло-синіх» був супер момент, Мораєс вийшов віч-на-віч з Шахі, пробив у верхній кут, але голкіпер проявив дива реакції.

Не дивлячись на те, що кияни контролювали гру, у їхніх діях було занадто багато браку.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0.

-------------------------------------------------------

На другий тайм Сергій Ребров випустив абсолютно новий склад.

Наші активно почали тайм. На 52-ій хвилині Яремчук з 20 метрів пробив по воротах, голкіпер шансів не мав, але м'яч влучив у хрестовину. А хвилиною пізніше Теодорчик обікрав Яшаніцу, вийшов віч-на-віч і переграв голкіпера без проблем. 2:0.

Шовковський відверто сумував у другому таймі, моментів у албанців не було.

На 74-ій хвилині була навісна передача на Теодорчика, Лукаш пробив головою і рикошетом від захисника м'яч залітає у ворота. 3:0.

На 75-ій хвилині забиває Ренатіньо. Бразилець сам протягнув м'яч, потім пробив метрів з 25 щічкою в дальній кут. Шовковський був безсилим. Навіть Ребров оцінив гол гравця «Скендербеу». 3:1.

Двома хвилинами пізніше Яремчук перехопив м'яч, протягнув його по штрафному і зробив простріл на Теодорчика, який спокійно переправив м'яч у порожні ворота. 4:1.

За декілька хвилин до кінця матчу було видно, що албанці стомились, вже навіть не пресингували наших гравців. Догравали поєдинок.

Арбітр вирішив закінчити матч раніше. «Динамо» перемогло «Скендербеу» 4-1!

«Динамо» Київ - «Скендербеу» 4:1

Голи: Гонсалес (23'), Теодорчик (53', 74', 77'), Ренатіньйо (75').

Перший тайм: Рудько – Даніло Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда – Петрович – Гонсалес, Гармаш, Буяльський, Гусєв – Мораєс.

Другий тайм: Шовковський – Морозюк, Ягодінскіс, Бурда, Антунеш – Рибалка – Мякушко, Мігель, Андрієвський (Яремчук), Калітвінцев – Теодорчик.