«Динамо» дійсно цікавилося Бойком, але в переговори не вступало

Динамо Київ 18 Січня, 15:43 451
«Динамо» дійсно цікавилося Бойком, але в переговори не вступало
Як стало відомо dynamomania.com, голкіпер «Дніпра» Денис Бойко дійсно був предметом інтересу «Динамо» цієї зими.

Такий інтерес виник після того, як стало зрозуміло, що резервний голкіпер київського клубу Олександр Рибка, котрий переніс хірургічне втручання на коліні, не встигне відновитися до початку другої половини сезону.

Представники киян навіть проводили певні консультації з батьком футболіста - відомим у минулому гравцем «Динамо» Олександром Бойком, однак у підсумку було прийнято рішення в переговори не вступати.

Рівно тиждень тому президент «Динамо» Ігор Суркіс так прокоментував ситуацію з Бойком в інтерв'ю «Спорт-Експрес в Україні»:

«Не бачу необхідності повертатися до минулого: в «Динамо» є молоді перспективні воротарі, яким слід давати дорогу».

У результаті, крім Шовковського, на збір до Іспанії в складі команди полетіли Артур Рудько (23 роки, виступав в оренді у «Говерлі») і Георгій Бущан (21 рік, основний кіпер «Динамо» U-21).

У той же час з інтерв'ю Сергія Реброва того ж «Спорт-Експресу в Україні» можна зробити висновок, що головний тренер стурбований воротарською проблемою:

- Чи не турбує вас, що Олександр Рибка, котрий переніс планову операцію на коліні, зможе приступити до тренувань в повну силу не раніше другого іспанського збору, а крім Олександра Шовковського, у воротарській групі більше немає досвідчених голкіперів?

- Мене ця ситуація, природно, тривожить.

- І який ви бачите вихід? Повернути з оренди Максима Коваля, повернути з «Дніпра» Дениса Бойка?

- Повірте, ми працюємо над цим питанням. Все не так просто, як хотілося б, але я впевнений, що ми його вирішимо...

Таким чином, виключати, що до матчів проти «Манчестер Сіті» в «Динамо» не з'явиться новий голкіпер, абсолютно не можна. А в цей час Денис Бойко очікує остаточного рішення від турецького «Бешикташа» і відмовляється від будь-якого спілкування з пресою.