Діти з зони АТО відвідали базу «Динамо»

Динамо Київ 18 Січня, 20:34 317
Діти з зони АТО відвідали базу «Динамо»
До Кончі-Заспи завітали діти переселенців зі Сходу України, військових, які захищають кордони країни в зоні АТО, а також вихованці дитячих будинків.

Для них провели екскурсію, показавши всі найпотаємніші куточки головного корпусу – конференц-зал, сауну, басейн, кімнати, де мешкають футболісти, їдальню та багато-багато іншого.

У маленьких відвідувачів було величезне бажання побачити когось із футболістів під час екскурсії, але вони були розчаровані, дізнавшись, що гравці зараз готуються до поновлення чемпіонату в Марбельї. Але розчарування швидко змінилося на радість, коли дітям було обіцяно, що на одному з матчів вони стануть учасниками програми «За руку з кумиром» та виведуть футболістів на футбольне поле.

Подивившись усе довкола, маленькі гості завітали до критого манежу, де їм було запропоновано пограти у футбол. Коли на вулиці температура нижче нуля, а під дахом стовпчики термометрів показують +18, гріх було не скористатися подібною можливістю. Саме тому й хлопчики, й дівчатка з радістю поганяли м’яча, отримавши при цьому величезний заряд енергії та радості.

Лише позитивними емоціями візит на заміську клубну базу не обмежився. На згадку про відвідування НТБ «Динамо» (Київ) діти отримали подарунки – пакети з офіційними клубними журналами, календарями та чемпіонськими футболками.