U-21. «Динамо» – ФК «Марбелья» – 3:0

Динамо Київ 19 Січня, 09:13 737
U-21. «Динамо» – ФК «Марбелья» – 3:0 | 19-27
Слідом за юнацькою командою, свій контрольний матч провела і молодіжна під керівництвом Вісенте Гомеса.

На відміну від першого матчу, цей відбувся ввечері, і вже не на полі готелю, а у місті Сан Педро Алькантара, на центральному міському стадіоні.

Динамівці провели цю гру в такому складі: Фастов, Болденков, Очигава, Осман, Симчо, Кравченко, Оріховський, Книш, Кошелев, Смирний, Харатін. На заміну виходили Кучерук, Вантух, Русин, Попов та Бабан. У цій грі тренери «Динамо» проводили зворотні заміни.

Молоді динамівці реваншувалися за сьогоднішню поразку своїх одноклубників від німецької «Вікторії», перемігши з тим самим рахунком – 3:0. Втім, і суперник під час вечірнього матчу був не такий серйозний – дублюючий склад «Марбельї».

«Біло-сині» переважали суперника впродовж усього матчу. У першому таймі ця перевага втілилася в один забитий м’яч. Після переводу з правого флангу на лівий Віктор Симчо прийняв м’яч у штрафному майданчику та пробив точно під поперечину, над вийшовшим із воріт голкіпером.

Вже по перерві після прострілу з лівого флангу подвоїв рахунок Павло Оріховський. Третій гол на рахунку Романа Вантуха, який прийняв м’яч приблизно на лінії штрафного та невідпорно пробив у дальній нижній кут. Динамівці забили ще один м’яч, проте його арбітр не зарахував.

Юнацька і молодіжна команди й надалі проводитимуть два матчі в один ігровий день. Наступні попередньо заплановані на 22 та 27 січня.