Мирон Маркевич: «Бойко, швидше за все, піде. Зате Зозуля тренується на повну силу, і до Євро має бути готовий»

Футбол України 20 Січня, 12:47 622
Мирон Маркевич: «Бойко, швидше за все, піде. Зате Зозуля тренується на повну силу, і до Євро має бути готовий»
Наставник «Дніпра» розповів про пошуки воротаря замість Дениса Бойка, травмованих гравців та завдання фінішувати в зоні єврокубків.
«У мене поки є робота, і я ніяких планів не будую. Зараз головне - як зліпити боєздатну команду з того, що у нас залишилося. Щодня з'являються якісь питання, які потрібно вирішувати. Наприклад, Бойко, швидше за все, піде, тому шукаємо воротаря. Матеус у відпустці отримав побутову травму, порізав п'ятку, і залишився в Дніпропетровську - проходить курс реабілітації з тренером із фізпідготовки. Ротань виїхав на лікування до Німеччини - продовжує заліковувати травму ноги, яку отримав восени у грі з «Сент-Етьєном». Зате Зозуля вже тренується на повну силу, і, думаю, до Євро буде повністю готовий. Ми взяли з собою на збори багато молоді, це - майбутнє «Дніпра». Вони добре себе проявляють, можливо, навесні хтось із них з'явиться в складі. Загалом, поки є чим займатися, а там - життя покаже», - цитує Мирона Богдановича «Сегодня».

«У «Дніпра» не може бути інших завдань, крім виходу в єврокубки. І треба, звичайно, постаратися дістати «Зорю», щоб фінішувати в трійці. Непросто буде - у луганчан склад сильний і зіграний. Але подивимося - вся боротьба ще попереду», - сказав Маркевич.