Українська молодіжка, з трьома динамівцями у складі, розписала нічию з Данією

Збірна України 20 Січня, 21:26 499
Українська молодіжка, з трьома динамівцями у складі, розписала нічию з Данією | 19-27
​Внічию 0:0 закінчився перший матч молодіжної збірної України в 2016 році, який команда Олександра Головка провела в Туреччині з командою Данії напередодні турніру Antalya Cup.

Як повідомляє »goldtalant.com.ua», одним з героїв зустрічі можна вважати воротаря Романа Підківку («Карпати»), який наприкінці першого тайму відбив удар з 11-метрової позначки.

Гра вийшла в цілому рівною, данці створили два небезпечних моменти у першому таймі, українці - в другому.

Україна (U-21) - Данія (U-21) - 0: 0

Україна (4-4-2): Підківка - Мірошниченко, Качараба, Сваток, Соболь - Гринь (Лучкевич, 46), Фаворов, Мішньов, Кузик (Данченко) - Хобленко (Безбородько, 46), Бесєдін (Страшкевич).