Вболівальники «Севільї» вперше освистали Коноплянку

Футбол України 22 Січня, 14:48 351
Вболівальники «Севільї» вперше освистали Коноплянку
Євген Коноплянка став розчаруванням матчу проти «Мірандеса»...

Восени 2015-го Євген Коноплянка в «Севільї» виглядав дуже гармонійно. Відразу пригадується матч проти «Реала», в якому Коноплянка постав у всій красі та змусив говорити про себе всю футбольну Іспанію. Тамтешні ЗМІ швидко вознесли Євгена в ранг улюбленців. Минув час… За вікном січень 2016-го. Коноплянка ледь-ледь потрапляє до основи «Севільї», преса сварить українця, а андалусійські вболівальники – освистують.

Унаї Емері перед кубковим поєдинком проти «Мірандеса» зауважив, що чекає від півзахисників, у тому числі і від Коноплянки, активної гри на атаку та результативних дій. Було зрозуміло, що після періоду простою (за п’ять останніх матчів – тільки один вихід в основі і жодної результативної дії) Євген отримає свій шанс проти не найгрізнішого суперника. Потрібно було лише цим шансом скористатися… Не скористався.

Diario de Sevilla – ресурс, що висвітлює життя міста Севілья. В тому числі і спортивне життя. Після вчорашнього матчу проти «Мірандеса», звісно ж, на порталі з'явився звіт про гру, а також окрема стаття про Коноплянку. «Євгене, тебе не впізнати», - назвав свій матеріал журналіст Хуанмі Вега. «Коноплянка не виправдовує покладені на нього очікування і не створює конструктиву в середині поля».

Удар нижче пояса. Вболівальники Севільї освистали Коноплянку - изображение 1

«Останнім часом Євгена Коноплянку не впізнати… Українець не демонструє тієї гри, за яку його запросили до «Севільї». Ми знаємо, на що він здатний. Ми знаємо, як легко він може прорізати захист суперника і оминати оборонні ресурси. Але цього вечора тих трюків, які висвітлені в роликах на YouTube, не було», - написав автор.

«В Євгена Коноплянки спад, - продовжив оглядач. – Немає того, що було в попередніх матчах. Євген не демонструє свого фірмового почерку. Сьогодні його замінили в другому таймі, і коли Коноплянка йшов з поля, більша частина вболівальників свистіли».

Завершив свій матеріал журналіст цікавою тезою: «Вболівальники ж пам’ятають, як добре в «Севільї» починав Марко Марін і як яскраво він виглядав в матчах Ліги Європи. А потім розгубився… Сподіваємося, історія не повториться».

Далі за календарем у «Севільї» виїзний матч з «Атлетико». Євген Коноплянка все ще зберігає кредит довіри від головного тренера команди, але спрогнозувати подальшу долю українця наразі дуже важко.

Ігор Семйон