U-21: Україна стартувала на «Antalya Cup»

Збірна України 23 Січня, 09:09 441
U-21: Україна стартувала на «Antalya Cup» | 19-27
В п'ятницю , 22 січня, молодіжна збірна команда України провела свій перший поєдинок в рамках міжнародного турніру «AntalyaCup».

Суперниками «синьо-жовтих» в стартовому матчі були однолітки із Азербайджану, які, першими пропустивши гол, зуміли не тільки встановити рівновагу, провівши гол з пенальті, а й вирвати підсумкову перемогу – 2:1.

Загалом, українці переважали суперника по грі, більше володіючи м’ячем та створивши чимало небезпечних моментів біля воріт суперника, проте довго не могли втілити свою перевагу в забитий м’яч .

Врешті вразити ворота суперника українці зуміли лише на початку другого тайму. Євген Чумак на 54-ій хвилині матчу відкрив рахунок в матчі. Встановити рівновагу азербайджанці зуміли з пенальті. За нічийного рахунку «синьо-жовті» мали чимало можливостей вийти вперед, проте жоден з ударів Данченка, Беседіна та Качараби так і не досяг мети. І тут спрацювало футбольне правило – «не забиваєш ти, забивають тобі». Азербайджанцам вдалось забити вдруге, і цей гол у підсумку став переможним.

В інших 2 матчах групи збірні Бахрейну та Косово, а також Албанії та Саудівської Аравії переможця так і не виявили. Тож, вся боротьба у турнірі ще попереду.

Свій наступний матч підопічні Олександра Головка проведуть в неділю, 24 січня, проти команди Косово.