Контрольний матч. «Динамо» U-19 – «Тіро Пічон» (Малага) – 2:0

Динамо Київ 23 Січня, 09:36 444
Контрольний матч. «Динамо» U-19 – «Тіро Пічон» (Малага) – 2:0
Вслід за об'єднаною командою U-19/U-21 свій контрольний матч на іспанському зборі провела команда «Динамо» U-19, що виступає цього сезону в Юнацькій лізі УЄФА.

Суперником підопічних Унаї Мельгоси став представник Прімери Андалусії, регіонального дивізіону, п’ятого за значимістю в Іспанії, команда «Тіро Пічон» з Малаги. Зустріч відбулася на одному з полів Футбольного центру Марбельї.

Гра видалася досить напруженою. У першому таймі команди продемонстрували непогану швидкість та якість футболу, але голів забито не було. По перерві динамівці перетворили свою перевагу на забиті м’ячі. Першим на початку тайму відзначився Микола Шапаренко, якому асистував Олексій Щебетун, простріливши з флангу. А довершив справу Владислав Дубінчак, після удару якого з лівого флангу м’яч рикошетом потрапив до воріт.

Склад «Динамо»: Солдатенко, Нестеренко, Чоботенко, Тимчик, Циганков, Тарануха, Михайличенко, Шепелєв, Алібієков, Масалов, Вантух. На заміну виходили: Лук’янчук, Дубінчак, Щебетун, Козак, Шапаренко.

Додамо, що поки в жодному з чотирьох спарингів, які провели молодіжна та юнацька команди «Динамо», не брали участь Іван Калюжний та Владислав Ігнатьєв, які відновлюються після травм. У грі з «Тіро Пічон» також не взяв участь голкіпер Дмитро Фастов, який дістав пошкодження, тому Вадим Солдатенко провів повний матч.