Віктор Циганков: «У кожного є свій шанс, головне – його використати»

Динамо Київ 23 Січня, 09:56 426
Віктор Циганков: «У кожного є свій шанс, головне – його використати»
Півзахисник молодіжного складу київського «Динамо» після матчу «Динамо» U-19 проти «Тіро Пічон» розповів про те, як йому працюється на зборі в Іспанії.

- Вікторе, вітаємо з перемогою! Які враження від сьогоднішнього матчу?

- Дякую! Хороша гра вийшла. Хоча перший тайм був нервовим. Суперники добре оборонялися, постійно перекривали зони. У другому таймі були заміни, вийшли нові гравці, і грати стало простіше.

Ми добре комбінували. Чесно, гра сподобалася, тому що добре грали в пас, швидко переводили м'яч, задали хороший темп. І в цілому, думаю, ми перемогли заслужено.

- Які враження від тренувального центру, у якому працює основна команда «Динамо»?

- Звичайно, тут хороші умови, якісні поля, приємно грати. Добре, збір що проводиться в Іспанії, де можна тренуватися за середньої температури повітря +15 і готуватися до матчів Ліги чемпіонів і чемпіонату.

- Вже розбирали помилки, допущені в першому контрольному матчі?

- Так, помилок в тому матчі було багато. Ми розбирали на теорії, в чому була проблема. Думаю, сьогодні ми зіграли набагато впевненіше в тактичному плані, і завдяки цьому рахунок на табло на нашу користь.

- Як оціниш рівень суперників по перших контрольних матчах?

- Якщо чесно, не знаю. Можливо, ми просто по-іншому зіграли, і тому нам було простіше. На тренуваннях ми розбирали помилки тактичного плану, в обороні їх було більше. Сьогодні ми зіграли грамотніше – впевненіше в обороні і реалізували свої моменти.

- Ти не так багато ігрового часу провів у Юнацькій лізі УЄФА восени, але грав дуже яскраво. Продовження турніру чекаєш з нетерпінням?

- Звичайно, ми хочемо пройти далі, їдемо до Англії тільки за перемогою. Про себе я не можу сказати, що я – якась важлива фігура, це не так. Я виходжу і працюю на команду, як і всі інші хлопці. Ми всі хочемо рухатися далі, рости як футболісти і, звичайно ж, потрапити до першої команди. Можливо, отримати запрошення туди через юнацьку Лігу чемпіонів – це наш найбільший шанс.

- Ти вже проходив збір із першою командою, зараз вона тренується не так далеко від вас. Хочеться знову потрапити туди?

- Звичайно, хочеться. Я думаю, тренер бачить, хто старанно працює, і у кожного є свій шанс, головне – його використати. Ми продовжуємо працювати і рухаємося далі.