Віктор Симчо: «Грати в основі команди «Динамо» U-21 – нове досягнення для мене»

Динамо Київ 24 Січня, 16:27 1151
Віктор Симчо: «Грати в основі команди «Динамо» U-21 – нове досягнення для мене»
Відзначившись голами в перших двох контрольних матчах молодіжної команди «Динамо» на іспанському зборі, сімнадцятирічний фланговий півзахисник/форвард Віктор Симчо дав перше у своїй кар'єрі інтерв'ю.

- Вікторе, ти відкрив рахунок у першій грі проти «Марбельї», зробив те саме й у зустрічі з «Марбелья Юнайтед». В якому з матчів це було легше зробити?

- Перша гра була важчою, суперник – серйознішим. Другий суперник давав нам більше простору для того, щоб прийняти м’яч, подивитися вперед.

- Розкажи, будь ласка, про свій гол. Він став результатом відпрацьованої комбінації?

- Мені дали передачу в зону, я вийшов практично віч-на-віч із голкіпером та, не зближаючись, пробив у дальній кут. Ми це відпрацьовували на тренуваннях – грати ширше, швидко робити пас, одним дотиком прийняв, а другим віддав.

- У першому таймі була установка атакувати, забивати якомога більше голів?

- Так, у першому таймі ми повинні були накривати суперника попереду, а перед другим Вісенте сказав нам, що тепер потрібно зіграти компактніше, не дозволяти суперникам закидати м’яча за голову нашим захисникам.

- Ти сьогодні розпочав гру у старті, потім був замінений, але наприкінці гри знову вийшов. Яким чином відбувається ротація складу?

- Нам усім дають зіграти однакову кількість хвилин. Усім гравцям надається рівнозначна кількість ігрового часу та відпочинку. Для мене зараз грати в основі команди «Динамо» U-21 – це нове досягнення.

- Дуже втомлюєтеся під час тренувань?

- У перші дні була дуже сильна крепатура, але зараз уже поступово проходить. Допомагають масажі. Добре, що тут є всі умови для відновлення.

- За Україною ще не дуже сумуєш?

- Поки ще не так сильно. Там зараз дуже холодно. Іспанія – красива країна. Проте головне, що тут тепло та можна готуватися. Умови тут чудові!