«Динамо» – «Мюнхен 1860»: стартові склади. LIVE

Динамо Київ 25 Січня, 15:52 693
«Динамо» – «Мюнхен 1860»: стартові склади. LIVE | 19-27
До вашої уваги стартовий склад київського «Динамо» на сьогоднішній товариський матч проти німецького клубу «Мюнхен 1860».

Як повідомляє офіційний сайт «Динамо», стартові склади виглядають наступним чином.

«Динамо»: Рудько – Тимчик, Ягодінскіс, Бурда, Антунеш – Петрович – Мякушко, Мігель, Андрієвський, Циганков – Теодорчик.

«Мюнхен-1860»: Ортега, Бюлов, Шиндлер, Йєгенолглу, Адлунг, Хайн, Майєрсбергер, Окоті, Клаасен, Ліндль, Дегенек.

Запасні: Айхер, Нетоліцкі, Віттек, Валлорі, Кагельмахер, Удуохай, Шталь, Ляказетт, Айцисек, Мугоса, Мольдерс, Каргер, Хайнріх.

Онлайн-трансляція матчу буде доступна за даним посиланням.

Всім доброго вечора!) Черговий матч Динамо розпочнеться через лічені хвилини, а для вас готовий провести текстову трансляцію Биховець Олександр.

1. Матч розпочався!

2. Кияни прибрали м'яч до своїх ніг і спокійно тримають його на своїй половині поля.

3. Поки що боротьба точиться у центрі поля, до голкіперів м'яч ще не доходив.

4. Порушення правили в центральній зоні, Велозу порушив правила.

5. Подача до штрафного відбулась, але там наш голкіпер надійно зіграв на виході.

6. Окоті пробив головою, але його удар заблоковано, буде кутовий.

7. Порушив правила Адлунг у боротьбі на другому поверсі.

8. Перші хвилини більш активно провели наші суперники, чекаємо загострення від киян.

9. Ну ось перша атака Динамо, яка дішла до штрафного Мюнхену 1860, Циганкова збили там, але арбітр точку не ставить.

10. Багато браку в діях, як Динамо, так і Мюнхену 1860, особливо багато помилок під час середніх та довгих передач, тому вся гра поки що в центрі поля.

11. Ще один кутовий для німців, тепер з лівого флангу.

12. А ось і перший гострий момент. Рудько помилився на виході, що дозволило форварду суперника пробити метрів з шести, добре що Артур встиг піднятися і відбити руками м'яч.

13. Антунеш зробив простріл до штрафного на Теодорчика, поляк пробив погано, м'яч пролетів повз ворота.

14. Непогано розігрували кияни м'яч, але Велозу невдало віддав на фланг і вся атака закінчилась.

15. Третина першого тайму позаду, наші молоді гравці поки що досить невпевнено грають, але ще багато часу попереду.

16. Німці тримають м'яч на своїй частині поля, навіть Ортегу задіяли до контролю.

17. Непогана подача до нашого штрафного відбулась, але там Рудько спокійно на виході забирає м'яч.

18. Ягодінскіс порушив правила в центрі поля, а за мить до цього втратив м'яч.

19. Адлунг головою дуже непогано зіграв в центрі штрафного, відвівши загрозу від воріт.

20. Мігель порушив правила в атаці.

21. Всі спроби передач верхом до володінь Ортеги закінчуються тим, что німці виграють другий поверх, потрібно намагатись грати низом як на мене.

22. А зараз Велозу дуже добре відіграв на оборону, допоміг він захисникам відібрати м'яч.

23. Ще одна помилка, тепер від Андрієвського, передачу прямо в аут зробив.

24. Знову Рудько на виході прекрасно зіграв. Вже не в першому матчі приємно спостерігати як наш кіпер дуже активно на м'яч йде і не боїться суперників.

25. Збили Антунеша в центрі поля, сам же португалець виконає штрафний.

26. Ще один фол, тепер Мякушка збили, але цей штрафний вже біля штрафного Ортеги.

27. Подав Велозу, там Андрієвський і Теодорчик боролись у штрафному, але без успіху.

28. А ось і перший відмінний момент біля воріт Мюнхена! Теодорчик отримав м'яч у центрі штрафного і відразу пробив, але Ортега продемонстрував дива реакції і врятував команду від голу.

29. Кутовий для Мюнхена буде зараз, це вже третій корнер для німців.

30. Відбувся удар по воротах, але Клаасен пробив невдало.

31. Теодорчик порушив правила в атаці, намагаючись зірвати контратаку суперника.

32. Коли у другому таймі вийде основа киян, то гра значно ускладниться для Мюнхену, вони то основою майже грають.

33. Порушили правила проти Петровіча, швидко Радосав розіграв м'яч з Мігелем.

34. Мякушко вже вкотре намагається переграти самотушки оборону Мюнхену 1860, але його фінти нікого ще не здивували.

35. Теодорчик і Мякушко разом хотіли відібрати м'яч у захисника, але робили це занадто жорстко і арбтір побачив порушення правил.

36. Гра у нас останні 5-6 хвилин відбувається в центрі поля, дуже низький темп гри у нас.

37. Велозу фолить на чужій половині поля і пішки повертається на свою позицію.

38. Ягодінскіс відмінно поборовся з Ліндлем і змусив того помилитись.

39. Навіс до штрафного Динамо, але погана передача була, Антунеш спокійно провів м'яч за межі поля. Рудько виконає удар від воріт.

40. Циганков пробив з-за меж штрафного, дуже сильно пробив наш талановитий гравець, але зовсім трохи не вистачило йому для голу.

41. Бурда на чужій половині поля порушив правила.

42. І знову Мякушко поліз на всю оборону Мюнхена, і вкотре проти нього вдало обороняються захисники німецької команди.

43. Кутовий для киян з лівого флангу.

44. ГООООООЛ. Ягодінскіс виграв другий поверх після подачі Велозу і потужним ударом переправив м'яч повз Ортегу. 1-0!!

45. Рудько БРАВО!! Відразу два удари було з 4-5 метрів, але Артур обидва рази рятує команду!

Перерва! Відпочиваємо 15 хвилин.

46. Другий тайм розпочався!

47. Майже склад не змінився, Ребров дає шанс молодим гравцям і далі пограти.

48. Бачимо, що Рудька вже на полі нема, на стрічці воріт стоїть Георгій Бущан. Ну а перші 2-3 хвилини команди провели у спокійному темпі і без моментів.

49. Яремчук непогано віддавав на Циганкова, але наш форвард не дістав м'яч.

50. А Яремчук замінив у перерві Теодорчика.

51. Досить перспективна атака відбувалась у киян, але Андрієвський поганий пас віддав.

52. Удар по воротах Бущана, досить неприємний дальній постріл, але Георгій спокійно реагує.

53. Удар з кута штрафного по воротах Динамо, але там захисники удар заблокували.

54. 1-1. Ляказетт забиває головою після прекрасної навісної передачі з флангу.

55. Шостий матч поспіль кияни пропускають, дуже неприємна серія.

56. Офсайд у Окоті, Бущан виконає майже удар від воріт.

57. Трішки сіли німці після голу, Динамо контролює м'яч у центрі поля.

58. Антунеш порушив правила в центральній зоні і хутко повертається в захист.

59. Ягодінскіс непогано зіграв в захисті, зміг винести м'яч подалі від штрафного після того, як атакуючі гравці Мюнхена у стінку намагались пройти до воріт Бущана.

60. Дуже багато поперечних передача, а також назад, Бущан зараз з м'ячем, його німці особливо не пресингують.

61. Скоро будуть заміни у Динамо, вже кілька гравців готові вийти на поле.

62. Порушення у центрі поля, Циганкова збили. Швидко розіграли наші м'яч.

63. Велозу невдало зіграв на бровці і впустив м'яч за межі поля. Буде від воріт.

64. А ось і заміни, у нас виходять наступні гравці: Гусєв, Рибалка, Даніло і Буяльский. Також відбулась заміна у Мюнхена.

65. Даніло в захисті відразу досить жорстко зіграв, але в межах правил.

66. Пауза в грі. Все таки Сілва вдарив ліктем форварда Мюнхена, тримається за обличчя гравець.

67. Все добре з футболістом Мюнхена 1860, гра продовжується.

68. Більш активно заграли гравці Динамо, свіжі футболісті пресингують навіть голкіпера Мюнхена, а цього ми не бачили в первому таймі.

69. Рибалка відпрацював у захисті, головою виніс м'яч подалі від штрафного.

70. Класний пас робив Антунеш на хід Гусєву, але Олег чомусь не пішов.

71. Мякушко і Велозу йдуть з поля, а виходять Гармаш і Гонсалес.

72. Так, а ще Віда вийшов, Антунеш пішов відпочивати.

73. Гармаш не встиг вийти, а вже грубо порушив правила в центрі поля, за отримав жовту картку.

74. Не піднімається поки що вісімнадцятий номер Мюнхена, надають йому допомогу.

75. Нібито все добре з ним, але поки що гравець німецької команди за полем отримує медичну допомогу.

76. Ну ось зовсім інша картина, наша основна команда спокійно катає м'яч, а захист тільки спостерігає за цим.

77. Ух гостро як було, Буяльский і Гонсалес у стіночку розіграли як по нотах, парагваєць під кутом вийшов на голкіпер, але у ближньому бою переграти його не зміг.

78. Ще заміни у нас, вийшли на поле Хачеріді і Мораєс, а пішли відпочивати Бурда і Ягодінскіс.

79. Віда занадто активно боровся за м'яч і арбітр побачив порушення правила в атаці. Хорват явно з цим не згоден, але мовчки повертається в захист.

80. Знову порушення, але тепер до воріт Бущана вже метрів 40, так що буде навісна.

81. Погана передача, Бущан спокійно забирає м'яч, а в наступній атаці Буяльский заробив кутовий.

82. Розіграли кияни м'яч, відбулась вже потім передачав бік воріт, але звалився м'яч з ноги Віди.

83. Засильна передача на Гонсалеса, Дерліс навіть не намагався бігти. Буде виконано зараз удар від воріт.

84. Офсайд у Мораєса.

85. Віда зробив націлену передачу на Мораєса, але з бразильцем досить чіпко грав захисник і пробити як слід йому не дав.

86. Кутовий заробил наші, Олег Гусєв виконає його.

87. Вкотре захист Мюнхена виграє дргуий поверх.

88. Жовту отримав Драговіч за те, що сказав арбітру пару теплих слів після фолу Гонсалеса.

89. Рибалка пробив зі штрафного, але повз ворота, а досить перспективна позиція була.

90. Наближається до кінця матч, поки що 1-1, але сподіваємось на перемогу, 2-3 хвилин арбітр додасть.

Хм. Дивно, але рефері зовсім нічого не додав, а були травми і заміни. Ну що ж, рахунок матчу 1-1, за Динамо забив Ягодінскіс, а за Мюнхен Ляказетт. Для вас текстову трансляцію проводив Биховець Олександр, дякую за увагу та нехай щастить :)