В'ячеслав Грозний: «Пропоную клубам на рік відмовитися від грошей телебачення»

Футбол України 25 Січня, 21:39 543
В'ячеслав Грозний: «Пропоную клубам на рік відмовитися від грошей телебачення»
Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний прокоментував пропозицію ТВ-каналів бонусів в 102 000 000 гривень клубам УПЛ.
«Ми працюємо, але поки не афішуємо, коли і куди вирушимо на збори. Мені здається, зараз важливіше говорити про те, що не можна проводити чемпіонат у форматі в 12 команд, а не про те, які чутки навколо «Говерли», хто куди піде і так далі. В Україні не може бути 12 команд, в такій країні повинно бути в елітному дивізіоні 16 колективів. Хіба «Говерла» цікава? Всі говорять, що Грозному вигідно так говорити, тому що він «Говерлу» тренує. Ні, це не так. Я говорю про український футбол, тим більше, що через пару місяців у мене закінчиться контракт з ужгородцями.
В Україні не може бути 12 команд, і в регламенті прописано - 14 або 16. У телебачення немає грошей транслювати весь чемпіонат, так я і запропонував: давайте на один рік відмовимося від отримання тв-грошей, дамо можливість розвиватися, нехай вони акумулюють ці гроші, займуться логістикою. Зате буде 16 команд, але не грати у два кола, а за іншою формулою. Зараз йде від'їзд футболістів у закордонні чемпіонати. Ми не живемо окремо від економіки. Бюджети були завищені, були агенти-пройдисвіти, «сміттєвози», як я їх називаю, які вибивають зарплату і футболістові, і собі, хоча без сумніву є і порядні агенти, які турбуються про своїх підопічних. Тому зарплати були великі, бюджети великі, і тепер клуби не можуть платити такі гроші. Так що ті, хто йдуть на реструктурізакцію боргів, чинять правильно. Але у деяких агонія, і вони не розуміють, що такі гроші вже платити клуби не будуть», - поділився своєю думкою В'ячеслав Грозний в інтерв'ю для MatchDay.