Віце-президент «Сталі»: «Клуб проходить процес ліквідації»

Футбол України 26 Січня, 10:41 350
Віце-президент «Сталі»: «Клуб проходить процес ліквідації»
Віце-президент дніпродзержинської «Сталі» Богдан Наполов розповів про те, що клуб проходить процес ліквідації.

Відразу хочу відзначити, що в даний час у ФК «Сталь» проходить процес ліквідації. Футболістів ми не викликали з відпустки, оскільки в клубі немає грошей ні на проживання, ні на харчування, ні на проведення зборів, тим більше закордоном.

З інтернету я дізнався, що наші футболісти поїхали на збори до Туреччини. Але я не знаю, хто їх туди повіз. Клуб цим питанням не займався, так як у клубі, повторюся, проходить процес ліквідації. Якщо хтось і повіз гравців на екскурсію, значить, у когось багато зайвих грошей. Але футболісти повинні самі усвідомлювати, куди вони здавали трудові книжки і де вони влаштовувалися на роботу. Тому це справа кожного, куди поїхати у вільний час, але ФК «Сталь» нікуди і нікого не відправляв.

Тобто клуб все-таки через якийсь час буде ліквідовано?

Так, всі ці питання ми вирішуємо згідно з чинним законодавством України, всі подані нами документи знаходяться в Мін'юсті.

Пишуть, що турецькі збори зараз відбуваються під егідою Вардана Ісраеляна...

Вардан Ісраелян на сьогоднішній день не є президентом клубу, про що недавно було повідомлено на офіційному сайті клубу, і тут поставлена крапка.

У світлі поточної ситуації, пов'язаної з ліквідацією клубу, чи зверталися Ви за консультаціями у вищі футбольні інстанції?

Я телефонував заступнику директора Центру ліцензування ФФУ, відповідальному за атестацію футбольних клубів Сергію Задірану, але він порадив звернутися до генерального директора Прем'єр-ліги Петра Іванова. Петро Павлович в бесіді зі мною сказав, що все буде тільки за законом. У Дніпродзержинську є один клуб і саме ГО ФК «Сталь» – повноправний учасник Прем'єр-ліги. Я є віце-президентом і працювати він буде тільки зі мною, інших клубів «Сталь» він не знає. Також Іванов зазначив, що в юридичній площині Прем'єр-ліга буде спілкуватися тільки з представниками ФК «Сталь».

До речі, після розмов із Задіраном та Івановим я віддав вказівку відправити офіційного листа до ФФУ і Прем'єр-ліги про те, що відбувається в клубі.

Що в такому випадку робити футболістам «Сталі»?

Насправді добре, що їм влаштували екскурсію до Туреччини. Але їм треба влаштовувати своє футбольне життя. Якщо йде процес ліквідації клубу, то гравець отримує статус вільного агента і переходить туди, куди вважає за потрібне.