Інна Ярмоленко: «Ми дуже любимо «Динамо», але я знаю бажання чоловіка пограти в сильнішому чемпіонаті»

Динамо Київ 27 Січня, 12:35 1879
Інна Ярмоленко: «Ми дуже любимо «Динамо», але я знаю бажання чоловіка пограти в сильнішому чемпіонаті»
Дружина Андрія Ярмоленка Інна розповіла про свою сім'ю та майбутній можливий відхід Андрія з київського «Динамо».

Днями Інна Ярмоленко скромно, загасивши п`ять свічок на торті, відзначила свій день народження в Києві.

«Андрій, ледь перевалило за опівніч, першим привітав мене по телефону з Іспанії, - цитує дружину динамівця «Сегодня». - День на день за 9 років, які ми разом, не відзначалось це свято жодного разу. Як жартує чоловік, висловлюючись футбольною термінологією, мене треба днів на 10 замазати».

У подружжя Ярмоленків підростають двоє синів - Ваня (2 роки 8 місяців) і Даня (4 місяці).

«Якихось особливих ревнощів старшого до молодшого немає, - каже Інна. - Природно, Вані хочеться уваги - щоб на ручки взяли, пограли з ним. Взагалі він дуже активний, йому треба кудись дівати свою енергію. І в цьому плані нам стало легше, коли він пішов у садок. Там став самостійнішим, вже можна попросити його щось зробити, почав більше говорити. Правда, зараз епідемія, і ми знову вдома. Особливих заходів, щоб не захворіти, не робимо. Просто намагаємося нікуди не ходити, вдома сидимо, чекаємо тата».

У Instagram Інна виклала фото - вони з Ванею в обнімку з двома білосніжними хаскі.

«Ні-ні, це не наші. Ще до епідемії ходили на ялинку на Софійську площу. Синові сподобалися ці собаки, і ми сфотографувалися. А вдома в нас є маленький йорк Лео».

«Ми дуже любимо Київ, «Динамо», - продовжує Інна. - Але я знаю бажання чоловіка пограти в сильнішому чемпіонаті та підтримаю будь-яке його рішення».

На питання, Ліверпуль або Лондон їй більше до душі, дружина Ярмоленко відповідає:

«Все одно! Куди б Андрій не сказав, ми відразу зберемося та поїдемо. Зараз для нього головне - набрати кондиції. Отримана в грудні травма, звичайно, обтяжує. Не грати у футбол для Андрія - важко. Але сподіваюся, до Ліги чемпіонів він буде готовий».