«Говерла» нарешті вийшла з відпустки

Футбол України 27 Січня, 14:27 479
«Говерла» нарешті вийшла з відпустки
Ужгородська «Говерла», яка відстала від інших клубів Прем'єр-ліги на два тижні зборів, все-таки розпочинає підготовку до весняної частини сезону.

Генеральний директор клубу Іван Шіц повідомив Sport Arena, що на даний момент від керівництва отримані всі фінансові гарантії та «Говерла» готується до від'їзду на найближчі дні на навчально-тренувальний збір до Антальї.

За словами гендиректора, в Туреччині, найімовірніше, ужгородці проведуть один підготовчий збір через дефіцит часу (до старту весняної частини чемпіонату України залишається всього місяць). Тим не менш, в даному питанні вирішальною буде думка головного тренера. У випадку, якщо будуть потрібні два збори - клуб організовує два збори. Точні дати зборів будуть відомі трохи пізніше.

Нагадаємо, коли всі клуби Прем'єр-ліги почали виходити з відпустки 10-14 січня, в «Говерлі» не знали про початок зборів більше двох тижнів. Однак В'ячеслав Грозний і керівництво не раз заявляли, що клуб продовжить існування.

Додамо також, що через заборону на трансфери від ФІФА у «Говерли» є серйозні кадрові проблеми. Тому зараз навіть складно припустити, хто з футболістів поїде з командою на збір.