Дмитро Селюк: «Чому б «Лестеру» не купити Ярмоленка за 25 мільйонів?»

Динамо Київ 27 Січня, 16:16 579
Дмитро Селюк: «Чому б «Лестеру» не купити Ярмоленка за 25 мільйонів?»
Відомий футбольний агент радить нинішньому лідеру турнірної таблиці АПЛ «Лестеру» купити вінгера київського «Динамо» Андрія Ярмоленка.

Дмитро Селюк вважає, що форвард ЦСКА Ахмед Муса, за якого «лисиці», за інформацією ЗМІ, запропонували 21,5 мільйона доларів, не підходить для АПЛ. Натомість агент радить «Лестеру» звернути увагу на більш фактурного київського динамівця Андрія Ярмоленка.

«По-перше, коли називаються суми в доларах, це означає, що англійці хочуть справити враження. Чому б не написати про 13-14 мільйонів фунтів? Значить, тут ми зіткнулися з якимсь піар-ходом.

Але важливіше, напевно, інше - спортивний момент. Муса - хороший футболіст, я пам'ятаю його, коли він ще грав у Голландії. До речі, вважаю, ЦСКА тоді переплатив за нього, купуючи у «Венло». Однак африканець - взагалі не гравець чемпіонату Англії! Будь я керівником «Лестера», ніколи б не взяв форварда таких антропометричних даних.

Не те що його там задавлять, але на «другому поверсі» у нього в Англії просто немає шансів! Якщо його хтось там штовхне, він полетить в трибуни. Та й навіщо йому платити пристойну зарплату? Він же не може робити в атаці все. Чому б тоді не купити Ярмоленка у Києва за 25 мільйонів? Ярмоленко - потужний, здоровий, підходить під АПЛ. Муса - ні», - цитує Селюка «CЭ».