«Бешикташ»: вболівальники та експерти в очікуванні дебюту Дениса Бойка

Футбол України 27 Січня, 16:56 522
«Бешикташ»: вболівальники та експерти в очікуванні дебюту Дениса Бойка
Денис Бойко завтра може дебютувати за «Бешикташ».

Ейфорія, пов’язана з іменем Дениса Бойка, в прихильній до «Бешикташа» частині Стамбула й досі не зійшла нанівець. Після яскравого, емоційного моменту зустрічі українського воротаря, вболівальники «Бешикташа» з нетерпінням очікують на дебют Бойка в команді.

Завтра «Бешикташ» проведе свій поєдинок в рамках Кубка Туреччини проти «Сіваса». Це саме той час, коли в бою можна перевірити Дениса Бойка. Видання fanatik.com, посилаючись на газету Zaman, пише про те, що головний тренер Бешикташа планує задіяти в поєдинку двох новачків – іспанця Алекса Дельгадо та українця Дениса Бойка.

Втім, передає видання, не все так просто. Останній офіційний матч у футболці «Дніпра» Денис Бойко відіграв 10-го грудня 2015-го року, розтрощивши норвезький «Русенборг». Далі воротар відправився з командою до Анталії, де в тренувальному таборі пробув лише шість днів. Турки явно натякають на неналежний тонус футболіста. Але сам Бойко рветься в бій. fanatik.com передає слова Дениса: «Я готовий змагатися». Українець старанно тренується і готовий проявити себе.

Але чи не порушує така ситуація морального стану капітана «Бешикташа» воротаря Толга Зенгіна? Адже в нього з'явився серйозний конкурент. Але сам Зенгін випромінює спокій: «Не хвилюйтеся щодо цього; кожна команда підсилюється, конкуренція є завжди. У нас довга дистанція, ми виконуємо складні завдання і сильні гравці нам потрібні».

Газета Zaman й справді передає слова тренера «Бешикташа» Сенол Гюнеша про те, що Денис Бойко з'явиться в основі команди в матчі проти «Сіваса». Гра запланована на четвер, 28 січня. Початок – о 20:15.

Ігор Семйон