Впевнена перемога «Динамо» в матчі проти «Леха»

Динамо Київ 27 Січня, 18:55 546
Впевнена перемога «Динамо» в матчі проти «Леха» | 19-27
«Біло-сині» провели свій останній поєдинок на першому тренувальному зборі в Іспанії.

Кияни з перших хвилин матчу заволоділи перевагою, тримаючи м'яч на своїй половині поля. Трохи згодом команди по черзі володіли м'ячем, але було дуже багато браку в передачах, що заважало провести нормальні атаки.

Кількома хвилинами пізніше більш активно заграли кияни, змусили поляків сісти значно нижче в захисті.

На 24-ій хвилині поєдинку Віда зробив подачу на Теодорчика, Лукаш пробив, однак Буріч у неймовірному стрибку виловив рукою м'яч прямо з верхнього кута.

Всі стартові 27 хвилин матчу відбулись у повільному темпі з невеликими спалахами.

За декілька хвилин до кінця першого тайму «Лех» віддав перевагу киянам, але за весь тайм був лише один момент у нас.

У першому таймі команди грали обережно і на низьких швидкостях, рахунок матчу 0-0 цілком відповідає тому, що ми бачили в перші 45 хвилин.

--------------------------------------------------------------------------

У другому таймі команди спокійно продовжили грати.

На 53-ій хвилині Мораєс у падінні низом пробив у дальній кут. 1-0!

Перша третина другого тайму повністю була під контролем «Динамо».

На 81-ій хвилині Мякушко класно віддав на Мораєса, але Жуніор у ближньому бою не переграв голкіпера «Леха».

Чотирма хвилинами пізніше поляки заробили кутовий. Подача відбулась, після якої форвард пробив головою і якимось дивом не влучив у ворота.

На першій доданій хвилині другого тайму Мякушко «добив» «Лех», забивши вже в порожні ворота. 2-0!

«Динамо» - «Лех» 2:0

«Динамо»: Шовковський - Віда (Антунеш, 62), Драгович, Хачеріді, Антунеш (Гармаш, 32) - Велозу (Буяльский, 62), Рибалка, Буяльський (Сілва, 32), Гусєв (Мякушко, 74), Гонсалес - Теодорчик (Мораєс, 46).

«Лех»: Буріч - Кендзера, Араюурі, Камінські, Кадар - Тралка, Тетте - Сісей, Лінетті, Павловські - Гайос.

Голи: Мораєс (53), Мякушко (90+1)