Кирило Петров: «Можна залишитися в Казахстані, але пропозиція «Дніпра» в пріоритеті»

Футбол України 27 Січня, 22:55 511
Кирило Петров: «Можна залишитися в Казахстані, але пропозиція «Дніпра» в пріоритеті»
Колишній гравець «Динамо» повідомляє про інтерес до себе зі сторони «Дніпра».

- Кириле, ви зараз перебуваєте в розташуванні «Дніпра». Чому покинули «Ордабаси», в якому виступали в минулому сезоні?

- «Ордабаси» зараз істотно змінює свій склад. У мене закінчився контракт, і надійшла пропозиція спробувати свої сили в «Дніпрі». Без роздумів погодився, оскільки «Дніпро» - це топ-клуб українського чемпіонату, і, незважаючи на всі проблеми, які зараз є в країні, а вони відображаються на турнірі, все-таки по можливості хочеться бути ближче до дому і грати в Україні.

Під час зборів у Туреччині з «Дніпром» приїжджав подивитися гру «Ордабаси». Там багато нових хлопців, мені теж пропонують залишитися, але поки це було більше тільки у вигляді розмов. На даний момент «Дніпро» в пріоритеті, і буду намагатися сподобатися Мирону Маркевичу.

- Тренер бере вас на другий збір «Дніпра» в Іспанію. Контракт вам вже запропонували?

- Зараз мова йде тільки про те, щоб тренуватися з «Дніпром» і намагатися проявити себе. Очевидно, рішення тренером і клубом буде прийматися пізніше.

- Особисте спілкування з Мироном Маркевичем вже відбулося?

- Тет-а-тет не говорили, але познайомилися, він розповів про програму підготовки. Тепер працюємо.

- Кого в «Дніпрі» знали до приїзду в команду?

- Заочно всіх українців знав. Багатьох особисто. З тим же Ромою Зозулею з дитинства в «Динамо» були. З Шаховим давно знайомі. З деякими хлопцями в молодіжній збірній перетиналися, в інших клубах.

- Наскільки відчуваєте вже готовність до нового сезону?

- З боку видніше. Напевно, краще дадуть відповідь на це питання тренери команди. До кінця зборів, перед офіційними іграми можна буде судити про готовність.

- У «Дніпрі» на зборах грали на звичній позиції?

- Так, у центрі поля, опорним півзахисником.

- З чим пов'язані поразки «Дніпра» на зборах у Туреччині командам другої німецької Бундесліги?

- Згоден, що такий клуб як «Дніпро» не має права пропускати багато голів навіть у товариських матчах. Не хочеться виправдовуватися, але всі пропущені голи виходили якісь нелогічні. Хоча не приховую, що німецькі команди дуже незручні і протистояти їм складно. Тим не менш, упевнений, ми ще налагодимо свої дії і до весни команда набере свою форму.

- У «Дніпра», за повідомленнями в пресі, теж є фінансові труднощі. Не лякає повернення в український чемпіонат, де багато клубів переживають подібні проблеми?

- Ні. Сподіваюся, що зовсім скоро всі ці проблеми в Україні будуть позаду, а наша країна, і разом з нею - футбол будуть повертатися на колишній рівень, - говорить гравець в інтерв'ю MatchDay.