Володимир Маханьков: «Нам є, чому вчитися і до чого прагнути»

Динамо Київ 28 Січня, 09:10 397
Володимир Маханьков: «Нам є, чому вчитися і до чого прагнути»
Голкіпер молодіжної команди «Динамо» Володимир Маханьков, який у контрольних матчах на іспанському зборі не пропустив жодного м'яча, поділився враженнями від гри з «Атлетико Малагеньо» та тренувального збору в цілому.

- Ми почали досить важко, тому що були не зовсім готові. Можливо, накопичилася втома, адже працюємо без вихідних вже другий тиждень. Але у другому таймі наші хлопці додали, видно, що фізичні сили в них ще залишилися. У другому таймі вже ми контролювали хід гри. Вважаю, що ми зіграли досить непогано, намагалися підстраховувати один одного, як говорили нам тренери на установці, зіграли щільно. Можливо, в деяких моментах не встигали, але за те, що ми зіграли на нуль, хлопцям треба сказати «спасибі».

На цьому зборі я зіграв одну гру за «лігочемпіонівський» склад «Динамо» U-19 і дві гри за «Динамо» U-21. У всіх трьох матчах я зіграв по тайму. Тренери рівномірно розподіляють наше навантаження, всі намагаються грати однакову кількість часу. Йде процес підготовки до чемпіонату. Усі на зборі виклалися по максимуму. Попереду у нас ще другий етап підготовки, але фундамент вже закладено. Будемо відштовхуватися від цього.

- Чи є у молодих динамівських воротарів комунікація з голкіперами першої команди?

- Звичайно, ми дивимося, хто скільки грав, як грав. Вчора до нас на тренування приходив Михайло Леонідович, Олександр Шовковський, Жора і Артур. Вони тренувалися на сусідньому полі. Ми працюємо по одній програмі з першою командою, набираємося досвіду від них, запозичуємо щось нове для себе. Загалом, нам є чому вчитися і до чого прагнути.