Олександр Осман: «Всі хлопці хочуть грати у першій команді»

Динамо Київ 28 Січня, 10:01 710
Олександр Осман: «Всі хлопці хочуть грати у першій команді»
Лівий захисник молодіжної команди «Динамо» прокоментував гру з «Атлетико Малагеньо» на зборі в Іспанії.

- Нас попереджали, що належить зіграти з серйозним суперником, адже це друга команда «Малаги». Ми очікували, що буде хороший бій. У першому таймі, можливо, ми злякалися, або навпаки, трохи недооцінили суперника. У деяких моментах ми невпевнено йшли у пресинг, невпевнено давали паси. Перший тайм для нас склався невдало. У перерві ми розібрали свої помилки. На другий тайм вийшли вже спокійними і впевненими, тому він вийшов у нас непоганим.

- Головне досягнення першого тайму в тому, що ви не пропустили?

- Звичайно. Як кажуть, головне – позаду зіграти на нуль, а там і результат прийде. Але ж обороняються не тільки захисники, але і вся команда, так що це загальна, командна заслуга.

- У другому таймі ти часто підключався до атак, що скажеш про гру команди попереду?

- В атаці у нас сьогодні не все вийшло так, як хотілося, як це було в попередніх іграх. Можливо, суперник сам не грав в атаці і нам не давав. І ті комбінації, які ми награвали на тренуваннях, не завжди проходили.

- Які загальні враження від збору в Іспанії?

- Тут тепло, гарні умови, все відмінно. Хороші поля і суперники. Для нас створені всі умови, і нам залишається тільки старанно працювати і досягати результату.

- Які завдання стоять перед тобою і командою?

- Думаю, висловлю загальну думку: всі хлопці хочуть грати в першій команді. Це – мрія кожного, і кожен із нас буде рвати землю заради того, аби потрапити туди.