Фани «Сталі»: «Не будемо вболівати за команду, якщо вона змінить назву та гратиме домашні матчі в інших регіонах»

Футбол України 28 Січня, 13:45 420
Фани «Сталі»: «Не будемо вболівати за команду, якщо вона змінить назву та гратиме домашні матчі в інших регіонах»
Уболівальники дніпродзержинської «Сталі» звернулися до футбольної громадськості України у зв'язку з розколом у клубі.

«Ми не можемо мовчати і спостерігати збоку, як чужими руками знищується наш улюблений клуб «Сталь». Як побивається великий футбол в Дніпродзержинську. Як кинутий напризволяще стадіон «Металург», про реконструкцію якого, судячи з усього, говорити нині не доводиться.

Як відомо, в листопаді минулого року в ФК «Сталі» відбулася зміна президента клубу - Максима Завгороднього, який протягом декількох років не без успіху очолював клуб, змінив Вардан Ісраелян. Прихід колишнього спортивного директора донецького «Металурга», який влітку все того ж року припинив своє існування, дніпродзержинських уболівальників, зізнатися, насторожив. І хоча Ісраелян з перших днів своєї роботи на новій посаді в різних інтерв'ю давав клятвенні обіцянки, що нічого ламати в клубі «Сталь» не збирається, а має намір лише привнести в його роботу краще, зберігши все хороше, що було, однак нам вірилося в це з великими труднощами. На жаль, наші найгірші побоювання підтвердилися вже в перший місяць його діяльності...

Спочатку Ісраелян не став займатися своїми безпосередніми обов'язками щодо забезпечення фінансування клубу, поставивши його на межу виживання, потім припинив будь-яку співпрацю з адміністративною частиною «Сталі», яка була змушена провести ряд позачергових зборів для того, щоб розібратися в ситуації, що склалася. Всіляко уникав будь-яких контактів з виконавчим директором і новим віце-президентом клубу, хоча ті, наскільки ми інформовані, робили неодноразові спроби поговорити з президентом. Верхом всіх вчинків Ісраеляна стало запрошення на роботу голландського фахівця Еріка ван дер Меєра, який нічим примітним не запам'ятався, коли пару років тому тренував команду «Металург» (U-19). І це при тому, що контракт з нинішнім наставником «Сталі» Володимиром Мазяром ніхто не розривав! Абсурдність всієї цієї ситуації в тому, що Володимир Іванович, маючи на руках чинну угоду, продовжує залишатися головним тренером першої команди клубу. Як при «живому» тренері призначати іншого, чесно кажучи, в голові не вкладається. Незрозуміла нам і інформація про можливе базування «Сталі» під Києвом, проведенні домашніх матчів далеко від рідного міста. Тому новина про зняття Вардана Ісраеляна з посади президента ФК «Сталь» нами була сприйнята з деяким ентузіазмом...

Ми, справжні вболівальники «Сталі», віддані місту Дніпродзержинську люди, висловлюємо глибоку стурбованість у зв'язку з ситуацією, що склалася навколо улюбленої нами команди. Ми не можемо змиритися з тим, що через людей, які свого часу угробили донецький «Металург», з футбольної карти України може зникнути ще один самобутній колектив.

Закликаємо керівників ГО ФК «Сталь» назавжди припинити можливі відносини з людьми, причетними до організації незаконних, на наш погляд, зборів команди під Києвом і в Туреччині та піти по шляху створення Народної футбольної команди Дніпродзержинська, з огляду на те, що юридично, наскільки розуміємо, всі права на футбольний клуб, як і на участь команди в Лізі Парі-Матч, знаходяться в нашому місті. На наш погляд, доцільніше було б створити новий колектив і при мінімальному фінансуванні продовжити виступи у вищому футбольному дивізіоні країни, а з тими, хто вибрав інший, деструктивний шлях, розірвати усілякі відносини, в тому числі - і ділові.

Зі свого боку, ми готові надати будь-яку допомогу у вирішенні даного питання - від збору коштів для фінансування нової футбольної команди Дніпродзержинська на початковому етапі та до проведення широкомасштабної кампанії в місті та області для залучення коштів потенційних спонсорів і партнерів, яким, як і нам, небайдужа доля «Сталі».

Даним листом ми звертаємося, в першу чергу, до футбольної громадськості і просимо підтримки у збереженні команди і професійного футболу в Дніпродзержинську. Заявляємо, що не будемо вболівати за команду, якщо вона буде називатися по-іншому і проводити домашні матчі в інших регіонах. Будемо всіма допустимими і законними способами протидіяти спробам відібрати великий футбол у простих дніпродзержинців.

Сподіваємося, здоровий глузд візьме гору над незадоволеними амбіціями менеджерів від футболу! Наше місто гідне мати сильний футбольний клуб з патріотами на чолі, для яких слова «Сталь» і «Дніпродзержинськ» - не порожній звук!» - цитує звернення фанів «Сталі» sports.dp.ua.