Владислав Дубінчак, Павло Лук'янчук, Андрій Нестеренко, Валерій Болденков, Сергій Чоботенко, Олександр Тимчик, Зураб Очигава, Олександр Осман, Дмитро Бабан, Руслан Кошелєв, Денис Попов;

Ігор Харатін, Максим Казаков, Олександр Масалов, Богдан Михайличенко, Павло Оріховський, Віктор Циганков, Володимир Шепелєв, Артем Козак, Олександр Андрієвський, Євген Смирний, Микита Кравченко, Микола Шапаренко, Назарій Русин, Віктор Симчо, Іван Калюжний, Владислав Ігнатьєв, Ахмед Алібеков;

Данило Книш, Ростислав Тарануха, Олексій Щебетун, Роман Вантух.

Гравці та тренери, а також персонал динамівських резервістів зупинилися в готелі «Alhaurin Golf Resort».

«Динамо» U-19 та «Динамо» U-21 провели по три спаринги проти своїх однолітків.

Тренерський штаб поділив всіх гравців на дві команди, аби всі отримали рівну кількість ігрового часу.

«Робота запланована поступова. Ми хочемо почати все ж таки з трохи слабших суперників, аби потім поступово перейти до сильніших. У нас заплановано по три матчі на кожну команду – три матчі для об'єднаної команди U-19/U-21, яка виступає в Юнацькій лізі УЄФА, та три матчі для дубля. Не всіх спаринг-партнерів ми добре знаємо, оскільки для нас найважливіше – отримувати досвід й ігрову практику та набиратися певних навичок під час матчів, — розповів старший тренер молодіжної команди «Динамо» Вісенте Гомес.

Першими свій перший матч на тренувальному зборі відіграли юнаки, які виступають у ЮЛЧ («Динамо» U-19).

«Динамо» U-19 – «Вікторія» (Кельн, Німеччина) – 0:3

Стартовий склад «Динамо»: Маханьков, Лук’янчук, Нестеренко, Тимчик, Дубінчак, Циганков, Михайличенко, Шепелєв, Щебетун, Козак, Шапаренко.

На заміну виходили: Солдатенко, Чоботенко, Тарануха, Алібеков, Масалов.

Матч відбувся на футбольному полі готелю, де зупинився динамівський резерв.

Кияни пропустили гол на старті поєдинку, м’яч у ворота Маханькова забив Креєр на 3-ій хвилині матчу.

Динамівці намагалися відігратися і впевнено трималися до 73-ї хвилини, коли вдруге «сфера» влетіла у ворота киян - голом відзначився Леян. Ще через 6 хвилин динамівці отримали «подарунок» від Брзенскі.

Матч завершився з сумним рахунком 0:3. Таким чином, 2016 рік юнацька команда почала з поразки.

Трохи пізніше свій перший спаринг провела команда U-21.

«Динамо» U-21– ФК «Марбелья» (Іспанія) – 3:0

Стартовий склад «Динамо»: Фастов, Болденков, Очигава, Осман, Симчо, Кравченко, Оріховський, Книш, Кошелєв, Смирний, Харатін.

На заміну виходили: Кучерук, Вантух, Русин, Попов та Бабан.

«Біло-сині» зустрілися з дублюючим складом «Марбельї» в місті Сан Педро Алькантара, на центральному міському стадіоні.

Весь матч динамівці контролювали хід поєдинку і мали перевагу над суперником.

Перший гол записав собі у актив Віктор Симчо, який прийняв м’яч у штрафному майданчику та пробив точно під поперечину над голкіпером.

Після перерви Павло Оріховський прострілив з лівого флангу і подвоїв перевагу киян.

Третій м’яч забив Роман Вантух, який пробив точнісінько у дальній нижній кут.

Забивали динамівці і четвертий гол, але арбітр не зарахував це взяття воріт.

Молодіжці київського «Динамо» вдалося реабілітуватися за юнаків та почати рік з впевненої перемоги.

Наступні спаринги для молоді були заплановані на 22 січня. Першою грала об'єднана команда U-21/U-19, більшість гравців якої з різних причин не готуються до матчів Юнацької ліги УЄФА.

«Динамо» U-21 – «Марбелья Юнайтед» – 5:0

Склад «Динамо»: Маханьков, Болденков, Очигава, Осман, Казаков, Симчо, Оріховський, Книш, Русин, Попов, Смирний.

Запасні:Кучерук, Бабан, Кравченко, Кошелєв, Харатін.

Суперником киян стала аматорська команда. Динамівці почали активно діяти з перших хвилин. Вже на 3-ій хвилині Віктор Симчо дальнім ударом з гострого кута відкрив рахунок.

Другий гол не забарився, через 10 хвилин Данило Книш головою відправив «круглого» у ворота суперника.

Згодом рахунок до розгромного довів Назарій Русин, який потужним пострілом відправив м’яч під поперечину.

Під завісу першого тайму Данило Книш забив пенальті, тим самим оформив дубль у ворота «Марбельї Юнайтед».

У другому таймі відбулися зміни у складі киян та у тактиці. Кияни зосередились на контролі м’яча, бо рахунок цілком дозволяв це.

П’ятий м’яч у ворота суперника «поклав» Ігор Харатін з пенальті. Матч завершився розгромною перемогою «біло-синіх» - 5:0.

В той же день свій контрольний матч провела команда U-19, за яку грали юнаки, що виступають цього сезону у ЮЛЧ.

«Динамо» U-19 – «Тіро Пічон» (Малага) – 2:0

Склад «Динамо»: Солдатенко, Нестеренко, Чоботенко, Тимчик, Циганков, Тарануха, Михайличенко, Шепелєв, Алібеков, Масалов, Вантух.

На заміну виходили: Лук’янчук, Дубінчак, Щебетун, Козак, Шапаренко.

Суперником «біло-синіх» в цьому матчі стала команда п’ятого дивізіону за значимістю в Іспанії.

Перший тайм видався напруженим для обох команд, кожна з них мала бажання відкрити рахунок першою, однак зробити це їм не вдалося.

Після перерви відкрив рахунок Микола Шапаренко, гольову передачу віддав Олексій Щебун.

Остаточну крапку у цьому поєдинку поставив Владислав Дубінчак, який забив другий гол.

Таким чином, юнаки здобули свою першу перемогу у цьому році.

Свої останні спаринги юнацька і молодіжна команди відіграли 27 січня.

«Динамо» U-21 – «Атлетико Малагеньо» - 0:0

Склад «Динамо»: Маханьков, Бабан, Козак, Болденков, Очігава, Осман, Казаков, Симчо, Оріховський, Книш, Кошелєв, Удод.

Запасні: Кучерук, Кравченко, Русин, Смирний, Харатін.

Перший тайм динамівці провели невдало, допускалися індивідуальних та командних помилок, мабуть, зіграла роль недооцінка суперника.

«Атлетико» сам особливо не йшов в атаку, та й нашим хлопцям чинив опір. Тому матч завершився безгольовою нічиєю.

«В атаці у нас сьогодні не все вийшло так, як хотілося, як це було в попередніх іграх. Можливо, суперник сам не грав в атаці і нам не давав. І ті комбінації, які ми награвали на тренуваннях, не завжди проходили», — прокоментував гру Олександр Осман.

Цикл підготовки на тренувальному зборі закрив матч юнаків «Динамо».

«Динамо» U-19 – «Малага» – 0:0

Склад «Динамо»: Солдатенко, Лук'янчук, Нестеренко, Чоботенко, Дубінчак, Тарануха, Михайличенко, Шепелєв, Щебетун, Алібієков, Шапаренко.

Запасні: Фастов, Вантух, Масалов, Циганков, Тимчик.

Остання гра для юнаків видалась напруженою, як і дві попередні гри «Динамо» U-19.

Попри всі намагання «біло-синіх», голом відзначитись їм не вдалося. Матч завершився безгольовою нічиєю, так як і матч «Динамо» U-21.

Зазначимо, що під час тренувального збору в молодіжних командах відбувалися кадрові зміни. А саме:

— На зимові збори Андрієвський полетів разом з молодіжними командами «Динамо», але майже відразу приєднався до основної команди, замінивши Євгена Макаренка.

— Олександр Тимчик та Віктор Циганков були задіяні за першу команду в матчі проти «Мюнхен 1860».

— До молодіжних команд приєднався Михайло Удод, який перед цим виступав на Меморіалі Макарова за «Динамо-2».

Нагадаємо, сьогодні молодіжна та юнацька команди взяли курс на Київ.