​Стадіон «Чорноморець» проінспектувала комісія з ФФУ

Футбол України 29 Січня, 10:17 912
​Стадіон «Чорноморець» проінспектувала комісія з ФФУ
Про цілі візиту чиновників на головну футбольну арену Одеси розповів начальник управління з організації спортивних заходів ФК «Чорноморець» Сергій Нікітін.

— Вісім років тому (у лютому 2008) комісія, безпосередньо від УЄФА, приїжджала з перевіркою, підтвердивши готовність Одеси та стадіону «Чорноморець» прийматиме матчі Євро-2012. А кілька років тому нас атестували для участі в Лізі Європи. Що за комісія була цього разу?

— В УЄФА запросили від ФФУ звіт про відповідність нашого стадіону європейським нормам. Більшою мірою, нинішня інспекція пов'язана з тим, що в УЄФА, знаючи про складну ситуацію і події, які відбувалися в Одесі, захотіли отримати оновлені відомості і гарантії. Підтвердження, що стадіон «Чорноморець» готовий до безпечного проведення міжнародних матчів під егідою цієї організації, - цитує Нікітіна chernomorets.odessa.ua.

— Що саме перевіряла комісія, і яка була дана оцінка?

— Комісія на чолі з Вадимом Гольдіним проінспектувала інфраструктуру стадіону. Перевірила наявність спеціальних приміщень, медичних пунктів, суддівських, роздягалень, «control room», технічних зон, пожежних виходів, трибуни, освітлення, стюардингу на відповідність європейським стандартам. Тепер комісія передасть необхідну документацію в УЄФА, щоб цей орган виніс остаточне рішення. Я думаю, що пізніше до нас прибуде ще одна комісія, але, на даний момент, особливих зауважень не було. Дрібні нюанси, звичайно, присутні, але це робочі моменти, які легко усунути. В цілому, нарікань немає, і оцінка отримана позитивна.

Окремо зазначу, що для отримання акредитації на наступний чемпіонат України ми надали документацію про готовність нашої спортивної споруди проводити матчі внутрішньої першості в сезоні 2016/17.