Олег Блохін: «Ізраїльтяни не зверталися. Але перешкод до переговорів немає»

Динамо Київ 29 Січня, 12:45 503
Олег Блохін: «Ізраїльтяни не зверталися. Але перешкод до переговорів немає»
Колишній тренер київського «Динамо» та збірної України зазначив, що пропозиції очолити збірну Ізраїлю не отримував, проти не проти розглянути такий варіант.

- Ніхто поки з ізраїльської федерації до мене не звертався, і я ні з ким нічого не обговорював, - розвів руками екс-тренер збірної України та «Динамо». - Якщо надійде пропозиція - поговоримо. Все інше - ні на чому не засновані чутки.

Неприємно, коли хтось афішує завідомо неправдиву інформацію як про переговори, так і про нібито пред'явлені мною захмарні фінансові вимоги.

- Але якби переговори відбулися, і ви прийняли пропозицію, завдання довелося б вирішувати найскладніше. Адже ізраїльська збірна, як вам, мабуть, відомо, 46 років не виходила у фінали великих міжнародних турнірів.

- Так, адже на зміну невдачам колись має прийти успіх. Важливо ставити перед собою конкретні завдання - і наполегливо рухатися в потрібному напрямку. Коли десять з гаком років тому, приймаючи українську збірну, я пообіцяв вийти на чемпіонат світу-2006 з першого місця в найскладнішій групі, в нас теж мало хто вірив.

- Тоді ви - саме той тренер, що потрібен збірній Ізраїлю: у відборі до ЧС-2018 вона попала в компанію Іспанії та Італії. Шанси, м'яко кажучи, не блискучі...

- На чемпіонат світу завжди важко проходити. Група непроста, однак у футболі немає абсолютно безнадійних варіантів. Важливо вірити в себе.

- Чи знайомі ви з гравцями ізраїльської збірної?

- Досконально я цю команду, природно, не вивчав. Але провідні гравці, виступаючі в європейських чемпіонатах, звичайно ж, на слуху.

- Багато вболівальників в Ізраїлі пам'ятають вас ще гравцем, який сорок років тому отримав «Золотий м'яч» і титул кращого футболіста Європи. А значить - будуть раді побачити вас на чолі збірної своєї історичної батьківщини...

- Дякую за комплімент. З моєї точки зору, перешкод до переговорів немає. Звернуться до мене представники ізраїльської федерації - поговоримо безпосередньо. Але вважаю за потрібне знову підкреслити, що поки у нас не було ніяких контактів. Абсолютно, - цитує Блохіна «Спорт-Экспресс в Украине».