Роман Безус: «Моя позиція - мовчати і тренуватися»

Футбол України 29 Січня, 14:34 412
Роман Безус: «Моя позиція - мовчати і тренуватися»
Півзахисник «Дніпра» розповів, як реагує на критику Мирона Маркевича та пояснив причини бійки, яку екс-динамівець влаштував під час товариського матчу.
«Я бачив в інтернеті неприємні висловлювання Мирона Маркевича на мою адресу, але, чесно кажучи, не хочу розмовляти на цю тему, - сказав Безус у розмові з «КП в Україні». - Звичайно, мені прикро все це читати. На зборах я добре працював. Але тренер зі мною не спілкувався ні з приводу ігор, ні з приводу тренувань. Він дає коментарі щодо мене тільки в ЗМІ, а не особисто. У курсі, що Мирон Богданович вже не вперше публічно мене критикує, але з чим це пов'язано - навіть не знаю. Чесно, без поняття. Не хочу просторікувати на цю тему, адже в будь-який момент все може помінятися. Та й не в моїх правилах говорити щось погане. Моя позиція - мовчати і тренуватися. Не хочу, щоб все це «мусолили» в пресі.

А що стосується бійки в матчі з «Франкфуртом», то я просто не стримав емоцій. Суперник ударив мене вже після ігрового моменту, і я відповів. Просто в той момент у мене був не найкращий психологічний стан. Видно, дуже багато всього накопичилося, накипіло. Мені дуже соромно за цей вчинок. Після гри я вибачився перед всією командою і тренерським штабом.

Чи поїду на другий збір з командою? Цього поки не можу сказати. Поки нічого не знаю з цього приводу. Зараз у нас кілька вихідних, проводжу їх із сім'єю - дружиною і сином. Вдома добре: рідні поруч, відчуваю підтримку та розуміння».