Олександр Бойко: «Коли Денис починав грати в «Динамо», відчував, що він кращий за Шовковського»

Футбол України 29 Січня, 15:43 766
Олександр Бойко: «Коли Денис починав грати в «Динамо», відчував, що він кращий за Шовковського»
Колишній захисник київського «Динамо» Олександр Бойко вважає свого сина та сьогоднішнього іменинника Дениса Бойка найсильнішим голкіпером України.
«Думаю, успішний дебют в «Бешикташі» стане для Дениса найкращим подарунком. Я вболіваю за сина всією душею і серцем, але що я можу йому подарувати на відстані? Тільки свою любов, увагу і батьківську турботу. Ми щодня зідзвонюємося, спілкуємося. Побажаю йому міцного здоров'я та удачі - це головне у футболі. І стати кращим воротарем світу - кращим за Буффона, Касільяса і Нойєра. Зараз сину 28, а в 30 років він перевершить всіх. Я його виховував так, щоб він був кращим. Коли Денис починав грати в київському «Динамо», відчував, що він кращий за Шовковського. Але, на жаль, повністю реалізувати свій потенціал у нього не було можливості. Сподіваюся, Денис отримає свій шанс в «Бешикташі», - цитує Олександра Григоровича «КП в Україні».

«Вважаю, що перехід в «Бешикташ» - це крок вперед у кар'єрі сина. Хоча, якщо чесно, я дуже вболівав за «Дніпро», який багато дав синові. Та й Денис трепетно ставиться до дніпропетровському клубу. Тепло попрощався з уболівальниками, у Дніпропетровську у нього залишилося багато друзів. Але ви ж розумієте, що потрібно рухатися вперед. Вважаю, що Денис - найсильніший воротар України. Це я говорю не тільки як батько, але і як людина, яка розуміється на футболі. Сподіваюся, його нинішній трансфер і гра за турецький клуб посприяють тому, щоб незабаром Денис опинився в одній із найкращих команд Європи».