Олександр Рибка - про своє відновлення

Динамо Київ 29 Січня, 16:40 606
Олександр Рибка - про своє відновлення
У грудні воротареві нашої команди Олександру Рибці в одній із кращих європейських спеціалізованих клінік Барселони була зроблена операція на коліні.

Через це футболіст був змушений пропустити перший збір команди. Провівши перший час в Іспанії, Олександр повернувся до Києва і продовжує реабілітаційний період на клубній базі в Конча-Заспі.

- Операція пройшла успішно, почуваю себе нормально, кожен день приїжджаю на базу, працюю. Поки команда була на першому зборі, я шість разів на тиждень займався за індивідуальною програмою, працював по п’ять годин на день.

Зараз у тренажерному залі виконую всі вправи, повним ходом даю необхідне навантаження на ногу без будь-яких обмежень, лише біговою роботою поки не займаюся. Вже нічого не турбує, так що сподіваюся, що на другому зборі вже буду нормально працювати. Начебто, повинен їхати в Іспанію з командою, але остаточне рішення за тренерами. Що стосується термінів відновлення, про це краще запитати у клубних лікарів - я не володію конкретною інформацією.