​Олександр Азацький: «Хоча контракт з «Динамо» ще не минув, я вирішив переїхати в Одесу»

Динамо Київ 29 Січня, 22:00 826
​Олександр Азацький: «Хоча контракт з «Динамо» ще не минув, я вирішив переїхати в Одесу»
Вже екс-гравець динамівської молодіжки розповів клубній прес-службі «Чорноморця» про перехід до одеситів.

- Що стало основною причиною твого переходу в «Динамо» в липні 2014?

- Контракт з «Металістом» закінчувався, я поспілкувався з керівництвом клубу про свої подальші перспективи, вирішив шукати інші варіанти продовження кар'єри. Хотів спробувати себе в новій команді, коли побачив надто високу конкуренцію в Харкові.

- Тому вирішив піти в «Динамо», де конкуренція ще більше...

- Ну, «Динамо» це «Динамо». Агент повідомив мені, що є такий варіант. Тим більше, там якраз помінявся головний тренер. Знайомі «динамівці» розповідали, що Сергій Ребров особисто переглядає гри дублерів і U-19. Тобто, я знав, що шанс показати себе буде. Оцінюючи той період, можу сказати, що це був хороший досвід.

- Тобі, напевно, відомо, що на футбольному полі «Чорноморець» і «Динамо» здавна вважаються принциповими суперниками? Чому вирішив виїхати з Києва до Одеси?

- Хоча мій контракт з «Динамо» ще не минув, з особистих мотивів я прийняв таке рішення. У мене було ще кілька варіантів, але я знав, що «Чорноморець» давно цікавиться моєю кандидатурою. У мене теж було бажання приїхати в цей клуб, постаратися зарекомендувати себе. А ще, перед очима був свіжий приклад Влада Калітвінцева. Він молодець - пішов в оренду, отримав постійну ігрову практику в Прем'єр-лізі. Раніше я бував тут тільки на іграх, але давно мріяв приїхати і просто прогулятися по Одесі зі своєю дівчиною. Думаю, після зборів у Туреччині ми заповнимо з нею цю прогалину.

- Як тобі інфраструктура «Чорноморця» в порівнянні з «Металістом» і «Динамо»?

- Тут досить хороший рівень, це я можу сказати точно. Ясно, що у киян, в силу зрозумілих причин, можливостей більше. Але тут, як мінімум, не гірше, ніж у Харкові. В Одесі є все необхідне, щоб розвиватися як футболісту.