«Коноплянка без компаса подав ознаки життя». Іспанські ЗМІ про гру українця в Кубку Іспанії

Світовий футбол 29 Січня, 23:14 347
«Коноплянка без компаса подав ознаки життя». Іспанські ЗМІ про гру українця в Кубку Іспанії
Іспанська преса вважає Євгена Коноплянку одним з головних чинників у розгромній перемозі «Севільї» над «Мірандесом» в рамках 1/4 фіналу Кубка Іспанії.

Найбільш повно і навіть з тонким гумором описує гру Коноплянки видання AS, яке відзначає, що українець чи не вперше за тривалий час розумів, що йому робити на полі:

«Севілья» контролювала гру завдяки фізичній міці Іборри, Н'Зонзі та Крістофоро у центрі поля, а також індивідуальній майстерності Вітоло і Коноплянки. Останній нарешті почав подавати ознаки життя і цього разу діяв без «компаса» (розумів, куди йому потрібно бігти, - ред.)».

Відзначає гру українського півзахисника й провідне видання Мадрида - Marca.

«Гості взялися за роботу зі стартового свистка і вже в першому таймі виконали завдання виходу у півфінал. Коноплянка та Вітоло вправно використовували вільні зони на половині поля «Мірандеса». Українець брав участь практично в кожній атаці «Севільї», - пише Marca.

Регулярний тиск з боку Коноплянки на оборону бідолашного «Мірандеса» відзначають й севільські видання.

«Український півзахисник був дуже активним під час наступальних дій «рохібланкос». Це, на перший погляд, вже не так вражає широкий загал, однак має величезне значення для наставника «Севільї» Унаї Емері», - йдеться у статті ABC.

El Desmarque також вважає, що підопічним Емері вдалося впоратися з пресингом «Мірандеса» завдяки високому класу хавбеків, серед яких виділявся Коноплянка:

«Вітоло, Коноплянка та Н'Зонзі запропонували супернику щось, що перетворило тиск господарів на «Севілью» в мед для бджіл - індивідуальну майстерність. Завдяки цій трійці спроби стартового тиску «Мірандеса» були приречені на крах».

Володимир Лесько