Ігор Костюк: «За той час, що Артем Ярмоленко знаходився в команді, він себе не проявив»

Динамо Київ 2 Лютого, 20:10 742
Ігор Костюк: «За той час, що Артем Ярмоленко знаходився в команді, він себе не проявив»
Асистент старшого тренера «Динамо» U-19 Ігор Костюк, пояснив, чому молодий гравець Артем Ярмоленко залишив команду.
«Це рішення всього тренерського колективу. У Артема Ярмоленка закінчився контракт. На жаль, за той час, який він знаходився в команді, він себе не проявив. Тому було спільно, колегіально, усіма тренерами прийнято таке рішення. Наскільки мені відомо, Артем з допомогою свого агента вже підшукав собі варіант для продовження кар'єри.
Наприкінці грудня, коли сезон закінчується, ми сідаємо і розмовляємо по кожному футболістові – з ким продовжувати контракт, а з ким не продовжувати, хто прогресує, проявляє себе, а хто – ні. Кожен висловлює свою думку, потім зважуємо всі плюси і мінуси, «за» і «проти», після чого приймаємо рішення по всім гравцям. У нас спільний тренерський штат команд U-19 та U-21, ми працюємо, проводимо тренування однією командою, так що і по всім гравцям ми також приймаємо спільне рішення.» - передає слова тренера офіційний сайт «Динамо».

Нагадаємо, у футболіста закінчився контракт з «Динамо» 31 грудня 2015 та на правах вільного агента він залишив команду й приєднався до португальської команди «Лейрія», як повідомлялося раніше.